„Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine

„Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, vilniuje.info

„Žalgirio“ futbolininkai antradienį iš Vilniaus išvyko į Lichtenšteiną ir po beveik šešias valandas trukusios kelionės surengė treniruotę vaizdingame Trieseno miestelio stadione. Nors kelionė buvo netrumpa, tačiau „Žalgirio“ vartininko Džiugo Bartkaus teigimu, ji futbolininkams neprailgo.

„Nors iš pradžių mūsų lėktuvas šiek tiek vėlavo, tačiau po to viskas buvo gerai. Iš Vilniaus nuskridome į Milaną, sėdome į autobusą ir po kelių valandų pasiekėme savo tikslą. Kelionė tikrai neprailgo, nes važiuodami per Šveicariją turėjome puikią galimybę pasigrožėti vaizdingais Alpių kalnais. Gražiu kraštovaizdžiu pasižymi ir Lichtenšteinas, nors šios šalies mes kol kas matėme labai nedaug, – teigė D.Bartkus. – Pati kelionė nebuvo labai jau varginanti. Aišku, jei tektų kitą dieną žaist rungtynes, gal ir nebūtų taip smagu, tačiau dabar žinome, kad žaisime tik po dviejų dienų, tad turėsime pakankamai laiko pailsėti, atsigauti ir išsijudinti.“

„Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-1

Į Lichtenšteino teritoriją žalgiriečių autobusas įriedėjo dienos pabaigoje – ir iš karto pasuko į Trieseno miestelio futbolo areną. Joje futbolininkai turėjo progą pasimankštinti, pajudėti ir lengvai pagainioti kamuolius. „Pirma treniruotė būtent ir buvo skirta išsijudinimui. Praleidus didesnę dienos dalį sėdint lėktuve ir autobuse reikėjo šiek tiek išsijudinti. Padarėme gerą apšilimą, pajudėjome, pažaidėme kvadratą, prasitampėme. Manau, kad ši treniruotė visiems buvo labai naudinga ir po jos futbolininkai jaučiasi labai neblogai“, – patikino D.Bartkus.

Trečiadienį žalgiriečiai išmėgins ir Vaduco „Rheinpark“ stadiono veją, o ketvirtadienį stos į kovą su „Vaduz“ ekipa atsakomosiose UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo rungtynėse. Vilniuje „Žalgiris“ savo varžovus įveikė rezultatu 1:0. D.Bartkaus teigimu ir antrose rungtynėse komanda sieks pergalės. „Aš asmeniškai esu ramus. Visi žinome, ko mes čia atvažiavome. Esame nusiteikę kovingai, sieksime savo tikslų ir kovosime dėl vietos kitame Europos lygos atrankos varžybų etape“, – pareiškė „Žalgirio“ vartininkas.

UEFA Europos lygos trečiajame atrankos varžybų etape „Žalgirio“ ir „Vaduz“ poros nugalėtojų laukia susitikimas su „Sevilla“ arba „Ujpest“ ekipa. Po pirmojo raundo 4:0 pirmauja Ispanijos superklubas.

„Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-2 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-3 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-4 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-5 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-6 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-7 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-8 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-9 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-10 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-11 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-12 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-13 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-14 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-15 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-16 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-17 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-18 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-19 „Žalgirio“ futbolininkai surengė treniruotę Lichtenšteine, nuotrauka-20
FK žalgiris
VilniausŽalgiris Vaduz UEFAEuroposlyga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.