Ispūdingas T.Šimkovičiaus smūgis išvedė „Žalgirį“ į kitą etapą

Ispūdingas T.Šimkovičiaus smūgis išvedė „Žalgirį“ į kitą etapą, vilniuje.info

Vilniaus „Žalgiris“ po permainingos kovos žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą, kur laukia Ispanijos grandas „Sevilla“. Atsakomosiose antro etapo rungtynėse „Žalgiris“ svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 ir bendru rezultatu 2:1 pranoko „Vaduz“ ekipą. Pirmoji dvikova buvo pasibaigusi Vilniaus klubo pergale 1:0.

Komandos rungtynių pradžioje apsikeitė smūgiais iš toli. Šeimininkų gretose pavojingai smūgiavo Muntwileris, o „Žalgirio“ atakoje – T. Šimkovičius. 11 min. T.Šimkovičius aštriu perdavimu paleidžia į priekį Saulių Mikoliūną, bet pastarasis prasimetęs kamuolį į priekį, vėliau jo jau nebepaveja.

17 min. po galva atmesto kamuolio šansą turėjo L.Ogana, tačiau jo spirtas kamuolys skriejo virš skersinio. 23 min. po baudos smūgio M. Tomičiui pavyko smūgiuoti iš arti, bet kamuolys rikošetu išskriejo į užribį. Po kampinio du žalgiriečių smūgiai iš toli buvo nesėkmingi.

29 min. po smūgio iš toli kamuolys baudos aikštelėje atiteko varžovų puolėjui. Jo ataką atrėmė „Žalgirio“ vartininkas Džiugas Bartkus. 34 min. šeimininkai išsiveržė į priekį. J. Dossou gavo kamuolį baudos aikštelėje suklaidino M. Tomičių ir tiksliai smūgiavo į vartus. 39 min. po „Vaduz“ pavojingo išpuolio baudos aikštelėje „Žalgiriui“ pavyko apsiginti ir surengti kontrataką. Ji baigėsi stipriu Tomašo Šimkovičiaus smūgiu, tačiau vilniečių kapitonui šiek tiek pritrūko tikslumo.

Po pertraukos komandos kurį laiką progų nesukūrė, trūko tikslumo atakose. 66 min. T. Šimkovičius stipriai smūgiavo iš 25 metrų ir kamuolys nuo skersinio įskriejo į vartus. 83 min. „Vaduz“ buvo arti antrojo įvarčio – kamuolys atsimušė į „Žalgirio“ vartų skersinį. Rezultatas nepakito iki rungtynių pabaigos ir tai reiškė, jog Vilniaus ekipa žengė į trečią UEFA Europos lygos atrankos varžybų etapą.

Trečiajame etape rugpjūčio 9-16 dienomis „Žalgiris“ žais su „Sevilla“ (Ispanija) .

Pirmąsias rungtynes trečiajame etape „Žalgiriui“ reiks žaisti svečiuose, o antroji dvikova numatyta Vilniuje.

Rungtynių statistika:

FC „Vaduz“ - FK „Žalgiris“ 1:1 (1:0). Įvarčiai: 34 min. J. Dossou („Vaduz“); 66 min. T. Šimkovič („Žalgiris“).

Teisėjas – A.Papapetrou (Graikija)

Įspėti: 49 min. S. Wieser („Vaduz“); 53 min. R. Baravykas, 58 min. D. Slijngard („Žalgiris“).

„Žalgiris“: D.Bartkus, D.Slijngard, M.Tomič, M.Mbodj, R.Baravykas, S.Blagojevič, J.Manzorro (64 min. D. Šimkus), T.Šimkovič, S.Mikoliūnas, L.Antal (90+3 min. S. Nyuadzi), L. Ogana (90+2 min. T. Malec). Atsargoje: A.Vitkauskas, L.Klimavičius, V. Filipov, Marquinhos.

„Vaduz“:A.Hirzel, S. Vitija, C. Drazan (74 min. B. Babic), M. Coulibaly, M. Mathys (85 min. N. Blasucci), S. Wieser, P. Muntwiler, M. Goppel, J. Doussou (72 min. M.Brunner), M.Buhler, I. Tadič. Atsargoje: B.Buchel, A.Sele, N. Frick, N. Von Niederhäusern.

FK žalgiris
Žalgiris Vaduz UEFA futbolovaržybos
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.