Atnaujinus 9 viešąsias erdves Vilniuje saugiau

Atnaujinus 9 viešąsias erdves Vilniuje saugiau, vilniuje.info

Sostinėje baigiamos tvarkyti 9 viešosios erdvės tapo saugesnės ir patogesnės – Žirmūnuose, Vilkpėdėje, Savanoriuose, Senamiestyje, Karoliniškėse, Šeškinėje ir Naujamiestyje buvo išretinti, nugenėti ir sutvarkyti apleisti išvešėję želdynai, įrengtas naujas gatvių bei takų apšvietimas. Kai kuriose erdvėse, atsižvelgus į kraštovaizdį ir galimybes, įrengta vaikų žaidimų aikštelė, viešojo transporto stotelė, atnaujintas fontanas ir pan. Tai savivaldybės Saugaus miesto ir Miesto ūkio ir transporto departamentų drauge su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatu antrus metus vykdomas projektas – „Nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemonių įgyvendinimas“.

Atnaujinus 9 viešąsias erdves Vilniuje saugiau, nuotrauka-1

„Sutvarkytos tos erdvės mieste, kurios anksčiau rinkdavosi asocialūs asmenys, keldavo triukšmą ir pan. Prioritetines sutvarkyti vietas atrenka suburta Nusikalstamumo prevencijos darbo grupė, atsižvelgusi į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų, seniūnijų atstovų ir pačios rajonų bendruomenės . Per pirmąjį šių metų pusmetį už pusę projektui skirtų lėšų jau sutvarkėme 9 tokias erdves mieste. Iš viso projektui skirta 200 tūkst. eurų.“ – sakė administracijos direktoriaus pavaduotojas Julius Morkūnas.

Atnaujinus 9 viešąsias erdves Vilniuje saugiau, nuotrauka-2

Pasak J. Morkūno, vilniečiai kviečiami būti aktyvūs ir savo seniūnijai nurodyti kitas problemines vietas, kurioms reikia suteikti daugiau saugumo.

Atnaujinus 9 viešąsias erdves Vilniuje saugiau, nuotrauka-3

Praėjusiais metais šiam projektui buvo skirta 200 tūkst. eurų, sutvarkytos 9 vietos Antakalnio, Žirmūnų, Žaliųjų ežerų, Pašilaičių, Naujosios Vilnios, Viršuliškių, Naujininkų seniūnijose.

Atnaujinus 9 viešąsias erdves Vilniuje saugiau, nuotrauka-4
Vilniaus miesto savivaldybė
Vilniausviešosioserdvės gatviųirtakųapšvietimas miestoerdvės
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.