Kairėnų vasaros festivalyje - dešimtas ,,Humoro klubo" gimtadienis

Kairėnų vasaros festivalyje - dešimtas ,,Humoro klubo" gimtadienis, vilniuje.info

2008 metų rugpjūtį viename Vilniaus barų prasidėję stand-up komedijos vakarai išaugo į pirmą ir kol kas vienintelę Lietuvoje profesionalią stand-up komedijos grupę ,,Humoro klubas", kurioje savo karjerą pradėjo ne vienas, šiuo metu gerai žinomas Lietuvos pramogų pasaulio veidas. Per dešimt metų susiformavo ištikimų gerbėjų ratas, scenoje pasirodė dešimtys šnekančiųjų, ,,Humoro klubas" tapo reiškiniu.

2018 metų rugpjūčio 12 dieną, 19:00 ,,Humoro klubas" kviečia kartu atšvęsti savo dešimtąjį gimtadienį ir visus susitikti ypatingame renginyje Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose. Tai bus baigiamasis Kairėnų vasaros festivalio renginys. Sekmadienio vakarą į sceną lips „Humoro klubo“ nariai Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Dominykas Klajumas ir Vaidotas Šiožinis, o vienam renginiui prisijungs savo karjerą šioje grupėje pradėję garsūs Lietuvos komikai Mantas Stonkus, Justinas Jankevičius ir Mantas Katleris.

Neįpareigojanti aplinka, gausus kiekis humoro ir pati geriausia nuotaika derės tarpusavyje viso šventinio vakaro metu. Belieka susitikti VU botanikos sode.

Daugiau renginių rasite Vilniaus renginių gide

Humoroklubas MantasStonkus JustinasJankevičius MantasKatleris Kairėnųvasarosfestivalis
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.