Vilniaus mokykloms – geltonieji autobusiukai

Vilniaus mokykloms – geltonieji autobusiukai, vilniuje.info

Šiandien Katedros aikštėje vyko geltonųjų autobusiukų perdavimo savivaldybėms šventė. Geltonasis autobusas buvo perduotas ir Vilniaus Šilo mokyklai. Švietimo ir mokslo ministerija šiemet Vilniaus miesto savivaldybei perduos net tris geltonuosius autobusiukus. Nauji autobusiukai skirti vežioti mokinius iš reorganizuotų, likviduotų ir pertvarkytų mokyklų kaimuose ir miesteliuose, gyvenančius toliau kaip 3 km, taip pat priešmokyklinio ugdymo, specialiųjų poreikių turinčius mokinius.

Vilniaus Šilo mokyklai autobusas jau perduotas šventės metu, į Grigiškių gimnaziją atvažiuos rugsėjo mėnesį, o į Trakų Vokės gimnaziją atriedės lapkritį.

Šventėje dalyvavo Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Vilniaus miesto mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė, Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorė Alina Kovalevskaja.

Vilniaus mokykloms – geltonieji autobusiukai, nuotrauka-1

Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos ir Vilniaus Trakų Vokės gimnazijos bendruomenės džiaugiasi naujaisiais autobusiukais, nes šias gimnazijas lanko daug vaikų iš aplinkinių kaimų ir miestelių, ir šių autobusų gimnazijos jau seniai laukė. Vilniaus Šilo mokyklai jau antri metai iš eilės bus perduotas naujas autobusiukas, kadangi šiais metais mokykloje labai padaugėjo specialiųjų poreikių turinčių mokinių, nes prie mokyklos prijungtas Vilniaus specialiojo ugdymo centras „Aidas“.

Visi mokykliniai autobusai turi po 19 vietų. Didesniam saugumui užtikrinti, juose įrengti ES standartus atitinkantys užvedimą blokuojantys alkotesteriai.

Vilniaus miesto savivaldybė
GELTONIEJIAUTOBUSIUKAI KATEDROSAIKŠTĖ
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.