Rugsėjo horoskopas Žuvims

Rugsėjo horoskopas Žuvims, Beatričė

Žuvų ženklui rugsėjį palanki Venera ir Cerera. Šį mėnesį pasirūpinkite savo sveikata – šiltai apsirenkite, nepersidirbkite, venkite streso. Gali būti, kad įvyks didelės permainos darbe, įsitraukite į jas. Neperšokęs griovio, nesakykite „op“. Paklausykite draugų patarimų, jie padės išvengti klaidų.

Laukia permainos asmeniniame gyvenime, jos priklausys nuo jūsų troškimų ir ketinimų. Norėdami įgyvendinti savo tikslus, pasitelkite savo talentus. Rugsėjis bus panašus į rugpjūtį, prisiminkite, kad svajones įgyvendinsite tik sunkiu darbu.

Prieš priimdamas sprendimą, gerai pagalvokite. Jokiu būdu neskubėkite, priešingu atveju sugadinsite net kruopščiausiai suplanuotus planus. Nepasitikėkite ką tik sutiktais žmonėmis, taip pat tais, kurie jums pridarė problemų.

Verslininkams patariama į situaciją žvelgti iš esmės. Gali būti, kad jums trukdys išoriniai veiksniai, pasitikėkite tik patikimais žmonėmis. Veikite savarankiškai, tinkamai išnaudokite savo galimybes.

Samdomai dirbančioms žuvims patariama į problemas pažvelgti iš kito kampo. Tvarkykite savo reikalus ir nesiblaškykite. Būkite atviras sau, ginkite savo interesus, jeigu reikia, pakeiskite darbą, dabar tam tinkamas laikas.

Meilės srityje patariama mėgautis šia akimirka, nepuoselėti tuščių vilčių, negalvoti apie galimus nusivylimus. Rugsėjis palankus sprendžiant užsitęsusius konfliktus. Lengva nebus, tačiau pasiruoškite romantiškiems netikėtumams.

Jei vis dar esate vienišas, neskubėkite įsipareigoti. Turėkite šiek tiek kantrybės palaukti ir jūsų norai išsipildys. Puoselėkte ryšius su draugais. Neskubėkite priimti svarbių sprendimų, būkite ištikimas ir netgi šiek tiek priklausomas nuo draugų.

Šeimyninis gyvenimas klostysis neblogai, tačiau galimi nesusipratimai. Ginčykitės tik pasitelkę stiprius argumentus. Pamirškite ambicijas, kurios prieštarauja artimųjų interesams, ieškokite kompromiso. Taip pat rugsėjis palankus įsigyti naujus pirkinius ar investuoti, bet prieš rizikuodamas, gerai pagalvokite.

ŽUVYS HOROSKOPAI RUGSĖJOMĖN 2018MĖN
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,838