Vilniečiai kviečiami išbandyti naktinį diskgolfą

Vilniečiai kviečiami išbandyti naktinį diskgolfą, Furija

Rugsėjo 12 dienos (trečiadienio) vakare Vingio parke vyks išskirtinis renginys - naktinis diskgolfas. Pasak renginio organizatorius Vilniaus diskgolfo klubo direktoriaus Skirmanto Bikelio, neverta liūdėti, kad rudenėjant aktyvioms pramogoms lauke po darbo darosi tamsoka ir dėl to vakarais užsidaryti patalpose. Perfrazuojant žinomą posakį - jei likimas pakiša tamsą, galima pasišviesti (visomis spalvomis)!

Vingio parko diskgolfo trasoje trečiadienį visi penki diskgolfo krepšiai švies skirtingomis spalvomis. Žaidėjams bus parūpinta specialių spalvotų LED, kurie bus užklijuoti ant diskų. Link tamsoje šviečiančių krepšių tarsi meteorai lekiančių diskų skrydžiai bus labai smagus reginys.

Ar metimams netrukdys tamsoje skendintys Vingio parko medžiai? Pasak S. Bikelio, yra žaidėjų, tikinčių, kad jei mesdamas nematai medžių, tai į juos greičiausiai ir nepataikysi, o jei matysi medį ir bijosi į jį pataikyti, taip gali ir nutikti. Ar ši tautosaka turi pagrindo, bus galima įsitikinti ateinantį trečiadienį.

Išbandyti naktinį diskgolfą kviečiami visi vilniečiai.

Išsami informacija apie renginį ir registracija Facebook grupėje "Diskgolfas vilniečiams" ir Facebook puslapyje discgolf.lt

Apie mieste vykstančius renginius galite sužinoti Vilniaus renginių gide

diskgolfas žaidimo taisyklės diskgolfo parkas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,838