Vilniaus policija informuoja: šios savaitės kriminalinių įvykių suvestinė

Vilniaus policija informuoja: šios savaitės kriminalinių įvykių suvestinė, Furija

Rugsėjo 3 d. apie 13 val. Vilniuje, Dūkštų g., bute, konflikto metu, vyras (g. 1941 m.) peiliu ir atsuktuvu sužalojo sutuoktinę (g. 1945 m.), kuri dėl durtinių-pjautinių žaizdų rankose, suteikus med. pagalbą, išleista gydytis ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rugsėjo 3 d. apie 7 val. 30 min. Vilniuje, Aukštaičių g., namo kieme, rastas vyriškis (g. 1994 m.), kuris reanimuojamas greitosios medicinos pagalbos automobilyje mirė. Pirminiais duomenimis, vyras nukrito nuo pastato iš 7-8 metrų aukščio.

Rugsėjo 3 d. apie 2 val. į Vilniaus ligoninę kreipėsi ir dėl daugybinių nubrozdinimų bei svetimkūnių kojoje paguldytas vyras (g. 1987 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 00 val. 30 min. Vilniuje, Linkmenų g., namo kieme, jį užpuolė nepažįstami asmenys ir grumtynių metu buvo sužalotas, sprogus nenustatytam daiktui. Aplinkybės tikslinamos.

Rugsėjo 3 d. apie 14 val. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Taikos g., pristatytas ir dėl žaizdos blauzdoje, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai nepilnametis (g. 2005 m.), kuris medikams paaiškino, kad tą pačią dieną, apie 13 val. 30 min., Vilniuje, Taikos g., prie Taikos progimnazijos, su draugais bandė uždegti dezodoranto flakoną, kuris rankose sprogo.

Rugsėjo 4 d. 8 val. 59 min. į Vilniaus apskr. VPK kreipėsi moteris (g. 1979 m.), kuri pareiškė, kad Vilniaus r., Bajorų k., iš aptvertos kiemo teritorijos, pavogtas jos automobilis „BMW GT5 Gran Turismo“ (pagamintas 2012 m.). Nuostolis nustatinėjamas.

Rugsėjo 4 d. apie 11 val. 40 min. Vilniuje, A. Kojelavičiaus g., statybvietėje, nugriuvus sienos konstrukcijai, sužaloti du Ukrainos piliečiai (g. 1967 m.) ir (g. 1968 m.), kurie dėl politraumų (abiejų asmenų būklė sunki) paguldyti į ligoninę.

Rugsėjo 5 d. apie 14 val. 25 min. Vilniuje, Erfurto g., visuomeninio transporto stotelėje „Lazdynai“, du vyriškiai, grasindami mažamečiui (g. 2008 m.) peiliu, pagrobė vieną eurą.

Rugsėjo 7 d. apie 3 val. 55 min. Vilniuje, Žolyno g., savo bute, rastas vyro (g. 1985 m.) lavonas su durtine-pjautine žaizda krūtinėje. Įtariamoji neblaivi (1,84 prom.) žmona (g. 1996 m.) sulaikyta.

Rugsėjo 5-6 d. (laikas tikslinamas) Vilniuje, Savanorių pr., daugiabučiame name, apdegė padegtos buto durys. Nuostolis nustatinėjamas.

Rugsėjo 6 d. apie 14 val. 25 min. Vilniuje, Gelvonų g., prie daugiabučio namo, įtarus narkotinių medžiagų vartojimu sulaikyti nepilnamečiai (g. 2001 m.), (g. 2003 m.) ir (g. 2004 m.). Pas vieną jų rasti ir paimti du folijos lankstinukai su augalinės kilmės medžiaga (įtariama, kad tai narkotinė medžiaga). Du nepilnamečiai po apklausos paleisti, o vienas jų dėl apsinuodijimo, galimai, narkotinėmis medžiagomis buvo pristatytas į ligoninę bei, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Rugsėjo 7 d. apie 3 val. Vilniuje, ties Eigulių-Geležinio Vilko g. sankryža, sustabdytas automobilis „Toyota Avensis“, kurį vairavo neblaivus (1,40 prom.) Kazachstano Respublikos ambasados Lietuvoje Administracinio ir techninio personalo darbuotojas (g. 1986 m.).

Lietuvos policija
POLICIJA KRIMINALAI VAGYSTĖ ŽMOGŽUDYSTĖ PADEGIMAS ĮVYKIŲ SUVESTINĖ
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,839