Mažieji vilniečiai į mokyklas atvyksta saugiau – įrengta 130 „Kiss and Ride“ stotelių

Mažieji vilniečiai į mokyklas atvyksta saugiau – įrengta 130 „Kiss and Ride“ stotelių, Furija

Sostinės savivaldybė pasirūpino, kad tėveliai prie mokyklų ir darželių galėtų greitai ir saugiai išleisti ir pasitikti mažuosius vilniečius – sostinėje įrengta net 130 trumpiems sustojimams skirtų „Tėvelių stotelių“ („Kiss and Ride“) vietų. Šių stotelių yra prie 58 mokyklų ir darželių.

Trumpiems sustojimams skirtos vietos „Tėvelių stotelės“ atsirado ten, kur jos labiausiai reikalingos ir aktyvios mokyklų ir darželių bendruomenės pageidavo.

Daugiau nei prieš metus miestui sumanius įsidiegti šią naujovę pernai buvo įrengtos pirmosios 279 „Kiss and Ride“ stotelės tėvams, kurios piko metu padeda sutaupyti ne tik laiko, nesudaro papildomų spūsčių šalia mokymo įstaigų, o vaikai gali saugiai pasiekti pamokas ar būrelius.

Viešosios tvarkos skyrius jau antrus metus rugsėjo pirmosiomis dienomis pasitinka tėvelius šiose stotelėse, primena apie stovėjimo tvarką, dalina atšvaitus vaikams ir jų tėveliams.

„Tėvelių stotelės“ („Kiss and Ride“) – tai trumpiems sustojimams skirtos vietos, kur automobilio vairuotojas per trumpą laiką išlaipina arba įlaipina vaikus, palydi iki mokyklos ir tokios vietos neskirtos sustoti ilgesniam laikui.

Vilniaus miesto savivaldybė
KISS AND RIDE TĖVELIŲ STOTELĖS
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,838