Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškopė į finalą.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškopė į finalą., Furija

„Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro pusfinalyje 3:0 nugalėjo „Kauno Žalgirio“ ekipą ir iškopė į finalą.

Vyriausias „Žalgirio“ treneris Valdas Urbonas po rungtynių konstatavo, kad jo auklėtiniai pademonstravo kokybišką futbolą ir pasiekė pelnytą pergalę. „Visų pirma, džiugu, kad padarėme tai, ką norėjome – patekome į finalą. Nors rezultatas to neatspindi, bet rungtynės nebuvo lengvos. Oponentai buvo gerai pasiruošę, stengėsi trukdyti mums žaisti savo žaidimą. Džiugu, kad mes gynyboje dirbome be didesnių klaidų, žaidėme koncentruotai ir disciplinuotai. O atakoje išnaudojome savo galimybes. Pirmame kėlinyje pelnyti įvarčiai išsklaidė įtampą, nuramino futbolininkus. Manau, kad pasiekėme pelnytą pergalę, dėl kurios niekas neabejoja“, – teigė trečią pergalę LFF taurės turnyre iškovojęs V.Urbonas.

Žalgiriečių žaidimui įtakos neturėjo ir šio susitikimo išvakarėse įvykusi vartininkų rokiruotė. Šį sezoną visose oficialiose rungtynėse „Žalgirio“ vartus saugojęs Džiugas Bartkus penktadienį išvyko į Izraelį, tad LFF taurės turnyro pusfinalyje į vartus stojo Armantas Vitkauskas. 29 metų futbolininkui tai buvo pirmos rungtynės „Žalgirio“ gretose po beveik 10 mėnesių pertraukos. Pasak V.Urbono, patyręs vartininkas sėkmingai susidorojo su savo užduotimis. „Armantas yra labai patyręs žaidėjas. Jis ne vienerius metus žaidė „Žalgiryje“, tad jo sugrįžimas į vartus nekėlė kažkokių abejonių ar rūpesčių. Tiesa, jam šiek tiek trūksta žaidimo praktikos, tačiau komandos draugai padarė viską, kad šiose rungtynėse jam kiltų kuo mažiau problemų“, – pastebėjo V.Urbonas.

Nuo didesnių rūpesčių „Žalgirį“ apsaugojo ir komandos puolėjai. Puikią formą šį sezoną demonstruojantis Liviu Antalis į savo sąskaitą įsirašė dar du įvarčius, o po jo perdavimo pasižymėjo ir puolėjas Tomašas Malecas. Po ilgos pertraukos rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs 25 metų futbolininkas LFF taurės turnyre pelnė trečią įvartį. Kalbėdamas apie sprendimą palikti ant atsarginių žaidėjų suolelio paskutiniu metu įvarčius štampavusį puolėją Louisą Oganą V.Urbonas sakė, jog savo šanso nusipelnė ir kiti futbolininkai. „Kiekvienai komandai reikalinga rotacija, reikia duoti galimybę pasižymėti ir kitiems futbolininkams. T.Malecas, Marquinhos ir Serge‘as Nyuiadzi sunkiai dirba treniruotėse, natūralu, kad jiems irgi reikia suteikti šansą. Manau, kad šiandien visi aikštėje pabuvoję futbolininkai stengėsi iš visų jėgų ir siekė parodyti geriausia, ką turi ir iš bendro konteksto neiškrito. Mūsų dar laukia daug rungtynių čempionate, tad reikia, kad visi futbolininkai būtų tinkamai pasiruošę kovai“, – tikino „Žalgirio“ vyriausias treneris.

Aštuntą kartą iš eilės į LFF taurės turnyro finalą patekę „Žalgiris“ savo varžovą sužinos sekmadienį, kai Alytuje susitiks vietos „Dainava“ ir titulą ginantis Kauno „Stumbras“. V.Urbono teigimu, kad ir su kuo teks susidurti finale, jame „Žalgiris“ sieks tik vieno tikslo: „mes gerbsime bet kurį varžovą ir rimtai ruošimės finalui, nes mūsų tikslas – laimėti šį trofėjų ir gražinti jį „Žalgirui“ bei Vilniaus miestui“.

LFF taurės turnyro finalas įvyks rugsėjo 30 d., Alytuje.

FK Žalgiris
LFF TAURĖS TURNYRAS RUNGTYNĖS FUTBOLAS
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,842