Renovacijai uždaromas „Tele2“ salonas Vilniaus „Akropolyje“

Renovacijai uždaromas „Tele2“ salonas Vilniaus „Akropolyje“, vilniuje.info

Technologijų lyderė „Tele2“ praneša, kad Vilniaus „Akropolio“ prekybos centre esantis operatoriaus salonas uždaromas renovacijai. Erdvesnis, atsinaujinęs ir išskirtinio dizaino salonas klientams duris vėl atvers dar šių metų gruodį.

„Po atnaujinimo darbų tai bus didžiausias ir išmaniausias mūsų salonas Lietuvoje, kuriame turėsime plačiausią įrenginių asortimentą – kiekvieną jų klientai galės išbandyti patys ar su ekspertų pagalba. Būsimo interjero pagrindinė idėja – drąsios formos ir spalvos, atvirumas įvairaus amžiaus, pomėgių bei poreikių lankytojams“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ prekybos vadovė.

Atnaujintame salone itin daug dėmesio bus skiriama klientų patogumui – erdvė bus planuojama taip, kad garantuotų trumpiausią lankytojo kelionę, leistų jam išvengti eilių ir greitai gauti informaciją, o taip pat, ramiai bei neskubant išbandyti įrenginius.

Be to, ornamentikos kupinas interjeras bus lengvai transformuojamas, todėl salono erdvė ir prekių ekspozicija galės nuolat kisti pagal lankytojų poreikius.

Atnaujintas ir erdvesnis „Tele2“ salonas išliks toje pačioje „Akropolio“ prekybos centro vietoje.

TELE2 AKROPOLIS
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.