Itin judri Vilniaus T. Narbuto ir Saltoniškių sankryža taps pralaidesnė

Itin judri Vilniaus T. Narbuto ir Saltoniškių sankryža taps pralaidesnė , vilniuje.info

Dar daugiau teigiamų pokyčių sostinės eismo organizavime – sostinės savivaldybė gerina susisiekimą ir transporto pralaidumą Konstitucijos pr., Geležinio Vilko ir T. Narbuto g. žiedinėje sankryžoje bei aplinkinėse sankryžose. Pokyčių laukiama jau lapkričio mėnesio pabaigoje. 

 Atsižvelgusi į eismo srautų pasiskirstymą T. Narbuto ir Saltoniškių gatvių sankryžoje, savivaldybė  jau šį savaitgalį planuoja pradėti svarbius eismo tvarkos pakeitimus minėtoje gatvių sankryžoje ir jos prieigose.  Atsiradus papildomai eismo juostai T. Narbuto gatvėje, per parą pravažiuos daugiau kaip 5 tūkst. transporto priemonių nei iki šiol, pagerės sankryžos pralaidumas važiuojantiems tiesiai link Konstitucijos pr., Geležinio Vilko ir T. Narbuto g. žiedinės sankryžos. 

 Po eismo organizavimo pakeitimų šioje sankryžoje pasikeis važiavimo tvarka: tik iš vienos eismo juostos į kairę  galės  sukti tie  vairuotojai, kurie atvyksta nuo Pilaitės į Saltoniškių gatvę. Iki šiol sukti į Saltoniškių gatvę galima iš dviejų eismo juostų. 

Važiuojantys tiesiai link T. Narbuto ir Konstitucijos pr. žiedinės sankryžos galės važiuoti jau keturiomis eismo juostomis, iš kurių viena skirta tik viešajam maršrutiniam transportui.  

Itin judri Vilniaus T. Narbuto ir Saltoniškių sankryža taps pralaidesnė , nuotrauka-1

 Eismo organizavimo pakeitimai bus atliekami atsižvelgus į oro sąlygas, kurios svarbios horizontalaus ženklinimo darbams, todėl vairuotojus prašome stebėti kelio ženklus ir būti atidiems.

Itin judri Vilniaus T. Narbuto ir Saltoniškių sankryža taps pralaidesnė , nuotrauka-2, Sauliaus Žiūros nuotrauka
Vilniaus miesto savivaldybė
TRANSPORTO PRALAIDUMAS KONSTITUCIJOS PROSPEKTAS SALTONIŠKIŲ GATVĖ T.NARBUTO GATVĖ EISMO PAKEITIMAI
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.