Vilniaus apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo grasinimo nužudyti ir šmeižimo

Vilniaus apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo grasinimo nužudyti ir šmeižimo, vilniuje.info

Vilniaus apygardos prokuratūroje šiandien pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo grasinimo nužudyti ir šmeižimo. Sprendimas pradėti šį ikiteisminį tyrimą priimtas išnagrinėjus Seimo narės Dovilės Šakalienės ir kitų Seimo narių pareiškimus. Juose teigiama, kad pastarąsias kelias savaites žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose skelbiami komentarai, iliustracijos ir pasisakymai, nukreipti prieš Lietuvos Respublikos Seimo narę Dovilę Šakalienę, taip pat buvo tiesiogiai grasinama ją nužudyti.

Kai kuriose žiniasklaidos priemonėse ir socialiniuose tinkluose skelbiama Seimo narę D. Šakalienę šmeižianti informacija, kad ji neva, pasinaudodama savo kaip Seimo narės įgaliojimais, grobia vaikus bei pelnosi iš prekybos vaikais.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal Baudžiamojo kodekso 145 str. 1 d. (Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą) ir 154 str. 2 d. (Šmeižimas).

Ikiteisminį tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, jį organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros specializuoto skyriaus prokuroras.

VILNIAUS APYGARDOS PROKURATŪRA DOVILĖ ŠAKALIENĖ GRASINIMAS NUŽUDYTI
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.