Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus

Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, vilniuje.info

Šeštadienį, minint atkurtos Lietuvos kariuomenės šimtmetį, Vilniuje vyko didžiausias karinis paradas Lietuvoje nuo nepriklausomybės atkūrimo. Kviečiame pamatyti, kaip jis atrodė iš dangaus.

Parade dalyvavo apie 80 karinės technikos vienetų, renginį stebėjo tūkstančiai žmonių. Į paradą atvyko ir svečiai iš 27 valstybių.

Parade dalyvavo naujausios Lietuvos kariuomenės pėstininkų kovos mašinos „Vilkas“ prototipai, savaeigės haubicos „PzH 2000“, šarvuoti visureigiai HMMWV, Specialiųjų operacijų pajėgų keturračiai, motociklai ir visureigiai, įvairios paskirties logistinis transportas, oro gynybos ginkluotė. 

Sąjungininkai į paradą atgabeno tankus, pėstininkų kovos mašinas, savaeigius artilerijos pabūklus, visureigius ir kitą techniką. JAV kariai specialiai paradui atveš tolimojo nuotolio oro gynybos sistemą „Patriot“.

Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-1, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-2, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-3, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-4, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-5, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-6, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-7, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-8, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-9, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-10, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-11, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-12, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-13, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-14, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-15, "Dangaus katės" nuotrauka Pamatykite, kaip karinis paradas Vilniuje atrodė iš dangaus, nuotrauka-16, "Dangaus katės" nuotrauka
lrt.lt
KARINIS PARADAS LIETUVOS KARIUOMENĖS ŠIMTMETIS
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.