VU Verslo mokyklos pasiekimus įvertino verslo atstovai

VU Verslo mokyklos pasiekimus įvertino verslo atstovai, vilniuje.info

Vilniaus universiteto (VU) Verslo mokyklai 2018-ieji buvo kupini iššūkių, tačiau atnešė ir daug džiugių rezultatų. Šiuos pasiekimus įvertino ir verslo atstovai – VU Verslo mokykla tapo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų skelbto konkurso „Už pasiekimus 2018 metais“ nugalėtoja tarp aukštojo mokslo institucijų.

„Praėjusiais metais mes ne tik pagerinome veiklos rezultatus, bet ir sėkmingai startavome su nauja studijų programa „MBA Entrepreneurship“. Labai džiaugiamės, kad ji buvo įvertinta ne tik akademinės bendruomenės – už šią programą gavome Vilniaus universiteto rektoriaus apdovanojimą, bet ir verslo atstovų. Tai mus įkvepia ir toliau siekti savo tikslų, nes dar kartą gavome patvirtinimą, kad einame teisingu keliu“, – sakė dr. Birutė Miškinienė, VU Verslo mokyklos vadovė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai apdovanojimus rengia jau daugiau nei dvidešimt metų. Geriausieji atrenkami analizuojant patvirtintus kriterijus: įmonių rodiklius, vadovų visuomeninę veiklą, įstaigų pasiekimus.

Vilniaus universitetas
VU VERSLO MOKYKLA AMATŲ RŪMAI KONKURSAS BIRUTĖ MIŠKINIENĖ
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.