Vilnius skelbia konkursą turintiems unikalių idėjų

Sauliaus Žiūros nuotrauka, vilniuje.info
Sauliaus Žiūros nuotrauka

Vilnius skatina pažangių technologijų ir inovacijų plėtrą mieste – savivaldybė paskelbė konkursą turintiems unikalių idėjų – kviečia burtis į technines kūrybines dirbtuves ir jose konstruoti, modeliuoti, projektuoti, gaminti prototipus. Tikimasi, kad dirbtuvėse gimę išskirtinės idėjos ir gaminiai keis Vilniaus miestą ir skatins inovacijas. Paraiškų dalyvauti konkurse laukiama iki kovo 1 d.

„Kviečiu kurti, konstruoti ir keisti miestą inovatyviai. Jau ne pirmus metus ieškome įvairių kelių, kaip įtraukti pačius vilniečius dar mokykloje į technologijų pasaulį, kaip prasmingai leisti laiką su bendraminčiais, kuriant idėjas savo miestui, rajonui, kiemui. Šiemet skatinsime techninių kūrybinių dirbtuvių kūrimąsi, kur gimsta unikalios idėjos. Atrinkę inovatyviausias, įgyvendinsime jas Vilniuje“, – sako Administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Pernai konkurse dalyvavo ir finansavimą gavo net 12 inovacijas, ekologiškumą ir kūrybiškumą skatinančių projektų: nuo 3D spausdintuvų dirbtuvių sostinės mokyklose – iki kūrybinių dirbtuvių, kurių metu vilniečiai buvo kviečiami sukurti miestui svarbu simbolį – Geležinį Vilką – vien tik iš antrinių žaliavų.

Vienam projektui savivaldybė skiria iki 5 tūkst. eur. Iš viso konkursui skiriama net 50 tūkst. eurų.

Pateikti paraišką iki kovo 1 d. galima internetu:https://paslaugos.vilnius.lt/service-list/Atviru-techniniu-kurybiniu-dirbtuviu-projektu-remimo-konkursas

Konkurse kviečiami dalyvauti juridiniai asmenys arba organizacijos registruotos visoje Lietuvoje. Projektai turėtų būti vykdomi Vilniaus mieste. Konkurse negali dalyvauti pelno siekiančios organizacijos.

VILNIUS SAVIVALDYBĖ KONKURSAS IDĖJA ĮVYKIAI
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.