Parodoje „Adventur 2019“ – ypatingi „airBaltic“ pasiūlymai

Parodoje „Adventur 2019“ – ypatingi „airBaltic“ pasiūlymai, vilniuje.info

Kaip ir kiekvienais metais, Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ dalyvaus turizmo parodoje „Adventur 2019“ sausio 25-27 dienomis. Renginio dalyviai turės galimybę įsigyti „airBaltic“ bilietų įvairiomis kryptimis.

Pasiūlymu bus galima pasinaudoti „airBaltic“ stende, perkant tiesioginių skrydžių bilietus iš Vilniaus į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Taliną ir Rygą. Be to, specialios kainos bus taikomos ir jungiamiesiems skrydžiams per Rygą į Dubliną, Milaną, Prahą, Splitą ir kitus.

Perkant bilietus už specialią kainą „airBaltic“, klientams bus prieinama ir dalinė atsiskaitymo galimybė. Mokėjimas galės būti padalintas iki keturių dalių, priklausomai nuo maršruto ir likusio laiko iki skrydžio.

2018- aisiais su „airBaltic“ skrido daugiau kaip 440 000 keleivių į Lietuvą ir iš jos. Lyginant su praėjusiais metais, skrydžius su šiomis oro linijomis rinkosi 19 proc. daugiau keleivių.

„airBaltic“ iš Vilniaus siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Taliną taip pat jungiamuosius skrydžius per Rygą.

„airBaltic” iš viso aptarnauja per 70 maršrutų iš Rygos, Vilniaus ir Talino, ir siūlo didžiausią maršrutų pasirinkimą bei patogų susisiekimo tinklą su Europa, Skandinavija, NVS ir Vidurio Rytais. 

Nuo 2019 m. vasaros „airBaltic“ pasiūlys naujus tiesioginius maršrutus iš Rygos į Dubliną, Štutgartą ir Lvovą. Taip pat, kitą vasarą „airBaltic“ pristatys tris naujas kryptis iš Talino į Malagą, Briuselį ir Kopenhagą.

Renginiai Vilniuje

ADVENTUR2019 LITEXPO PARODA AIR BALTIC SKRYDŽIŲ BILIETAI ĮVYKIAI
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.