Įsirengusiems atviras čiuožyklas – Vilniaus mero padėkos ir „G&G Sindikato“ koncertas

Į sostinės savivaldybės  iniciatyvą  atsiliepusios mokyklos šiemet įsirengė net 19 atvirų čiuožyklų – aktyviems ir veikliems šiandien surengta šventė menų fabrike „Loftas“, kur laukė apdovanojimai ir specialus grupės „G&G Sindikatas“ pasirodymas.

„Vaikų aktyvumo skatinimas savivaldybei  – prioritetinė sritis. Sportuojantys vaikai yra sveikesni, aktyvesni bendruomenių nariai, daugiau pasiekia moksluose.  Šiandien galime visi kartu padėkoti savo mokytojams, kurie pasistengė, kad būtent prie jūsų mokyklų atsirastų čiuožyklos. Būkite aktyvūs, sveiki ir pasidžiaukite žiema Vilniuje!” – susirinkusius pasveikino sostinės meras Remigijus Šimašius.

 Šiemet Vilniaus mero padėkos kartu su statulėlėmis už aktyvų bendruomenės dalyvavimą planuojant bei organizuojant čiuožyklos įrengimą įteiktos net 19 mokyklų bendruomenėms. Apdovanojimai įteikti Žirmūnų gimnazijai, Fabijoniškių mokyklai, Gerosios Vilties progimnazijai, Jono Pauliaus II gimnazijai, „Minties“ gimnazijai, Taikos progimnazijai, Naujamiesčio mokyklai,  Salininkų gimnazijai, Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijai, „Spindulio“ progimnazijai, Vytės Nemunėlio pradinei mokyklai, Trakų Vokės gimnazijai, „Vilnies“ pagrindinei mokyklai, Jono Basanavičiaus gimnazijai, Simono Stanevičiaus progimnazijai, Filaretų pradinei mokyklai, Lazdynų mokyklai, Viršuliškių mokyklai ir Petro Vileišio progimnazijai.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

„Noriu ypatingai pasveikinti šiemet išrinktą pačią sportiškiausią gimnaziją Vilniuje – tai Simono Daukanto gimnazija, kuri metų Vilniaus sportininkų renginyje gavo apdovanojimą. O visiems kitiems dėkoju – šiais metais čiuožyklos yra labai kokybiškos ir tai tik jūsų dėka“, – kalbėjo sostinės mero pavaduotoja Edita Tamašiūnaitė.

Atskiros Švietimo, kultūros ir sporto departamento padėkos už iniciatyvos skatinimą ir palaikymą buvo įteiktos tiems mokytojams, direktoriams ar kitiems darbuotojams, kurie labiausiai prisidėjo prie čiuožyklos projekto,  kuriems norėjo  asmeniškai padėkoti ir pačios mokyklos bendruomenės. Tokių padėkų sulaukė ,,Minties“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Danguolė Masteikytė, Taikos progimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams Paulius Kapšys, Naujamiesčio mokyklos pradinio ugdymo mokytoja Jevgenija Ivleva, Salininkų gimnazijos fizikos mokytojas Petras Lozda, Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos direktorė Gelena Juchnevič, „Spindulio“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Daivai Čižikienė ir Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams Jurgita Petronienė.

Mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius pastebėjo, kad šį vakarą „Lofte“ susirinko patys judriausi moksleiviai ir vylėsi, kad kitais metais Vilnius turės dar daugiau čiuožyklų prie mokyklų.

Padėkos atiteko ir Simono Stanevičiaus progimnazijos direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams Vytautui Zaikinui,Viršuliškių mokyklos direktorei Ramutei Mečkauskienei. Padėkos įteiktos ir septyniems Filaretų pradinės mokyklos darbuotojams: direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams Česlovui Radžiui, kiemsargiui Kazimirui Buinovskij, pastatų priežiūros darbininkui Irmantui Malinauskui, dviem direktoriaus pavaduotojoms ugdymui Simonai Boguckienei ir Jolitai Juknevičienei, taip pat kūno kultūros mokytojai Linai Jakeliūnienei bei pradinės mokyklos direktorei Nijolei Malinauskienei.

Viso renginio metu linksmą nuotaiką palaikė DJ Mamania. Savivaldybė kartu su VšĮ „Sveikas miestas“ pasirūpino, kad moksleiviai vakarėlio metu galėtų smagiai leisti laiką žaisdami stalo futbolą, o Vilniaus regbio akademijos atstovai visus norinčius svečius supažindino su regbio sporto šakos subtilybėmis. Renginyje dalyvavo 1200 sostinės moksleivių.

Iškart po apdovanojimų ceremonijos susirinkusius moksleivius linksmino energingieji „G&G Sindikatas“. Šventės dalyvius vandeniu pavaišino „Hermis“.

Renginiai Vilniuje

Vilniaus miesto savivaldybė
ČIUOŽYKLA KONCERTAS LOFTAS G&G Sindikatas VILNIAUS MERAS ĮVYKIAI LAISVALAIKIS
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Laisvalaikis
Kepame Velykų pynę: populiari ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje Jei vis dar ieškote idėjų, kuo papildyti Velykų meniu, šis kepinys neabejotinai papuoš stalą ir sukurs šventinę atmosferą. Ne veltui nostalgiškai skani Velykų pynė nuo neatmenamų laikų puikuodavosi ne tik ant mūsų protėvių stalo, bet buvo ir tebėra tikra pažiba įvairiose tautose. Tiesa, pasaulio virtuvėje šios mielinės pynutės receptūros ir pavadinimai skiriasi, tačiau visų jų skonis ir sukel...
Įvykiai
Šiandien 20.53 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Vasario 16-osios g. 4 atvira liepsna dega butas pirmame aukšte. Gaisro metu nukentėjo moteris.  Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Įvykiai
"Oro navigacija” informuoja, kad pasikeitus Europos Sąjungos teisės aktų reglamentavimui ir atsižvelgiant į ženkliai išaugusį besileidžiančių ir kylančių lėktuvų skaičių Vilniuje, nuo gegužės mėnesio keisis skrydžių karšto oro balionais tvarka virš Lietuvos sostinės.  Pakeitimai daromi bendradarbiaujant su už skrydžių saugą atsakingomis Lietuvos institucijomis bei Lietuvos oreivių draugija.  Siekiant užtikrint skrydžių saugą, naujoji tvarka numato šiuos pa...
Įvykiai
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas tęsia savo veiklos efektyvinimą bei modernizavimą: penktadienį Vilniaus Akropolyje duris atvėrė erdvus naujos koncepcijos pašto skyrius, kuriame galima atlikti įvairias finansines operacijas ir siųsti bei atsiimti pašto siuntas.  „Vilniaus Akropolyje iki šiol veikė du pašto skyriai: 36 kv. m prieš MAXIMA parduotuvę ir 30 kv. m prieš „Deichmann“ parduotuvę, tačiau nenutrūkstantis lankytojų srautas ir įvairesnių pašto paslaugų...
Sportas
„Žvaigždė? Aš? Nesąmonė. Tai trukdo sportininkui, – atvirai sako kovotojas Marius Žaromskis. – Bent jau man dėmesys visada trukdydavo. Lietuvoje pastebėjau, kad mane irgi žmonės atpažįsta. Pažiūri, pabaksnoja pirštais ir nueina. Lietuviai kuklūs“. Paskutinį kartą M. Žaromskis gimtinėje kovojo 2008-aisiais, kai „BUSHIDO Hero‘s“ turnyre pirmajame raunde nokautavo lenką Jedrzejų Kubskį. „Tai vyko senokai, tačiau viską prisimenu tarsi tai būtų vykę vakar“, – n...
Įvykiai
Šiandien 13.57 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Kavarijų ir Žalgirio g. sankirtoje, po sudarytos avarinės situacijos,   staigiai stabdant keleiviniam autobusui salone nukrito ir  susižalojo vyras ir moteris.  Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausijam policijos komisariatui.
Verslas
Didžiausiame Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centre Vilniaus „Akropolyje“ vykdomo atnaujinimo projekto „Akropolis persirengia“ metu jau įvykdyta 70% suplanuotų komercinio ploto atnaujinimo darbų, viena po kitos atidaromos atsinaujinusios parduotuvės. Šią savaitę prekybos ir pramogų centre naujose patalpose atsidaro didžiausia Lietuvoje, naujos koncepcijos „Lindex“, nauja „Denim Dream“, atsinaujinusi „Sterntaler“ parduotuvė ir modernus „Lietuvos pašto“...
Įvykiai
Vilniaus universiteto (VU) Informatikos instituto Kibernetinio saugumo laboratorija balandžio 8 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos III kurso kariūnams surengė simuliacinius kibernetinio saugumo mokymus. Kariūnai išbandė VU Informatikos instituto Kibernetinio saugumo laboratorijos sukurtą simuliacinį žaidimą „#ksl.d“ – vyko simuliacinės pratybos (angl. TableTop eXercises TTX) kibernetinio saugumo tema. Pasak šių pratybų organizatoriaus VU In...
Gamta
Š. m. balandžio 27 d. gyventojai kviečiami sodinti mišką – šią dieną visoje Lietuvoje vyks „Nacionalinis miškasodis 2019“. Tai jau kelerius metus iš eilės LR Aplinkos ministerijos ir VĮ Valstybinių miškų urėdijos organizuojama miško sodinimo šventė, įprasminanti bendrą visuomenės ir miškininkų rūpestį mišku ir palikimu ateities kartoms.  „Kviečiu visus gamtos ir miško mylėtojus surasti laiko ir pasodinti medelį. Mūsų šalyje auga gražūs miškai, kuriais didž...