A. Zuoko komanda didžiausia Vilniaus mero rinkimuose

Kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas pristatė net 102 žmonių komandą, su kuria dalyvaus Vilniaus mero ir Vilniaus miesto savivaldybės tarybos rinkimuose kovo 3 d. - tai didžiausias sąrašas kandidatų, dalyvaujančių šių metų Vilniaus miesto savivaldybės tarybos rinkimuose.

„Tai geriausia komanda, kokia tik gali būti šalia. Tai žmonės - mylintys savo miestą ir puikūs strategai, jau dabar dirbantys kartu ir atskiromis grupėmis pagal savo profesines sritis. Tai komanda, kuri po kiekvieno savo susitikimo pristato puikias idėjas, komanda - pilna entuziazmo ir tikėjimo tuo, ką daro. Miestas sėkmingas tiek, kiek laimingi jame gyvenantys žmonės. Ir ši komanda padarys viską, kad jų įgyvendintos idėjos prisidėtų prie mūsų visų laimės", - sakė A. Zuokas.

Kartu su A. Zuoku kandidatuoja Lietuvos meno galerininkų asociacijos prezidentė, tarptautinės meno mugės „ArtVilnius" įkūrėja ir vadovė, vienos seniausios ir garsiausios Vilniaus meno galerijos MENO NIŠA vadovė Diana Stomienė. „Vilniečiai, meno žmonės yra išsakę puikių idėjų, ko jiems trūksta - tai ir Vilniaus galerijų kvartalas, kultūros galerijos pasaulio didmiesčiuose, kur galime pristatyti mūsų menininkų darbus - aš jomis tikiu ir žinau, kad galime jas įgyvendinti", - sakė D. Stomienė.

Miesto Taryboje toliau ketina dirbti ir dabartiniai Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos nariai Žilvinas Šilgalis bei „Helios Group" prezidentas Valerij Stankevič. Ketvirtuoju numeriu sąraše išreitinguotas advokatas, Teisės magistro išsilavinimą įgyjęs Didžiosios Britanijos Susekso universitete (University of Sussex) Vydūnas Sadauskas.

Pirmajame dešimtuke yra ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji patarėja neįgaliųjų klausimais Eglė Čaplikienė, dokumentinių filmų "Ateities mokykla ir/ar laimė kūrėjas”, verslo knygų leidėjas, tarptautiniu mastu pripažintas vadybos ekspertas Darius Radkevičius, ypač daug dėmesio skyręs Butano švietimo sistemos, paremtos laimės principais, analizei.

Naujus darbus išmanaus miesto srityje ketina tęsti ir Indrė Jakaitytė. „Vilniečiai, kurie naudojasi programėlėmis m.parking, m.ticket, „Tvarkau Vilnių" galbūt net nežino, kad tai - šios ambicingos išmaniųjų miestų ekspertės darbas.  I. Jakaitytės inicijuotas „Smart Vilnius" projektas laimėjo tarptautinį IBM Smarter Cities Challenge konkursą, CNN nominavo Vilnių tarp TOP 10 sparčiausiai augančių išmaniųjų miestų pasaulyje", - sakė A. Zuokas.

Prie A. Zuoko komandos prisijungė ir Blokų grandinių technologijų, kriptoekonomikos vystymo ir duomenų saugos specialistas, Lietuvos startuolių ekosistemos vystytojas, Blokų grandinių laboratorijos įkūrėjas, Lietuvos vaikų sklandymo sporto asociacijos tarybos pirmininkas Vytautas Kašėta, turintis idėjų, kaip naujas technologijas pritaikyti miesto valdyme.

Švietimo srityje ketina dirbti Vilniaus Žemynos gimnazijos pavaduotoja ugdymui, dabartinė Vilniaus m. savivaldybės tarybos narė Aldona Šventickienė,  kuriai už nuopelnus švietimui suteiktas 2012 metų mokytojos vardas.

Naujas vardas politikoje, tačiau gerai žinomas tarp menininkų ir fotografų - Jonas Staselis: fotografas, Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas, Asociacijos LATGA tarybos narys, Europos menininkų tarybos (ECA - European Council of Artists) Vykdomojo komiteto narys.

"Džiaugiuosi, kad mūsų komandoje - daug idėjų sporto srityje turintis Kęstutis Bagonas - "Lietuvos mažojo futbolo asociacija” vykdantysis direktorius, Pasaulinės mažojo futbolo SOCCA federacijos atstovas Lietuvoje, Lietuvos mažojo futbolo rinktinės vadovas. Esu įsitikinęs, jog kartu pasieksime, kad pagerintume sporto bazes ir sporto infrastruktūrą, o Vilnius taps dar daugiau sportuojantis ir sveikas miestas", - pabrėžė A. Zuokas.

A.Zuoko komandoje yra ir gerai žinoma turizmo ekspertė Jolanta Beniulienė, verslininkas, Baltijos vadybos instituto ( BMI ) valdybos narys Antanas Juozas Zabulis, dizaineris Sergej Gandžumian, garsus choro dirigentas bei dainininkas, LMTA Choro dirigavimo katedros vedėjas, doc. Dainius Puišys.

Paskutiniu numeriu rinkiminiame sąraše - Agnė Zuokienė. Prieš ją paskutiniame sąrašo dešimtuke - du buvę ministrai - Algis Čaplikas bei Regimantas Čiupaila, viceministras - Artūras Daubaras, vyriausybės patarėjas - Paulius Girčys, buvęs priešgaisrinės apsaugos ir darbo departamento vadovas - Kazys Zulonas.

"Mūsų kandidatavimas - tikėjimas A. Zuoku, visa komanda ir programa”, - sakė A. Čaplikas.

Vienas pagrindinių darbų, kuriuos sieks įgyvendinti komanda - nemokamas viešasis transportas Vilniuje, kaip Taline jau šešerius metus, taip pat mažų mokyklų šalia namų projektas, kuriose mokytųsi iki 500-600 moksleivių, dar keturi nauji centrai kaip Lietuvos vaikų ir jaunimo centras skirtinguose miesto rajonuose, Šeškinės Ozo - net 50 ha parko atgaivinimas Šeškinėje.

„Tai tik keli darbai, kuriuos įgyvendinus, vilniečiai jaustųsi mieste daug laimingesni. Jų yra daugybė - net 100 projektų, kurie buvo pradėti man jau baigus kadenciją ir kuriuos reikia pabaigti. Tai modernus viso miesto LED apšvietimas, sutvarkyti daugiabučių kiemai, skaidri atliekų sistema, kur atliekos išvežamos tada, kai reikia vilniečiams, o ne pagal grafiką, Liepkalnio-Žirnių gatvių dviejų lygių sankryža, Šiaurinės gatvė, tiltas į Balsius, kad gyventojams nebereikėtų stovėti kamščiuose, Neries krantinių rekonstrukcija, Tautos namai ant Tauro kalno ir kiti, kuriuos galima rasti svetainėje www.laimingasvilnius.lt", kalbėjo A. Zuokas.

A.Zuokas ir komanda kviečia vilniečius teikti siūlymus "Laimingo Vilniaus" programai, tapti miesto strategais ir Vilniaus ateitį kurti drauge. A. Zuoko ir vilniečių koalicijos „Laimingas Vilnius" rinkiminio sąrašo numeris - 7.

ARTŪRAS ZUOKAS LAIMINGAS VILNIUS RINKIMAI SAVIVALDYBĖ ĮVYKIAI
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Laisvalaikis
Kepame Velykų pynę: populiari ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje Jei vis dar ieškote idėjų, kuo papildyti Velykų meniu, šis kepinys neabejotinai papuoš stalą ir sukurs šventinę atmosferą. Ne veltui nostalgiškai skani Velykų pynė nuo neatmenamų laikų puikuodavosi ne tik ant mūsų protėvių stalo, bet buvo ir tebėra tikra pažiba įvairiose tautose. Tiesa, pasaulio virtuvėje šios mielinės pynutės receptūros ir pavadinimai skiriasi, tačiau visų jų skonis ir sukel...
Įvykiai
Šiandien 20.53 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Vasario 16-osios g. 4 atvira liepsna dega butas pirmame aukšte. Gaisro metu nukentėjo moteris.  Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Įvykiai
"Oro navigacija” informuoja, kad pasikeitus Europos Sąjungos teisės aktų reglamentavimui ir atsižvelgiant į ženkliai išaugusį besileidžiančių ir kylančių lėktuvų skaičių Vilniuje, nuo gegužės mėnesio keisis skrydžių karšto oro balionais tvarka virš Lietuvos sostinės.  Pakeitimai daromi bendradarbiaujant su už skrydžių saugą atsakingomis Lietuvos institucijomis bei Lietuvos oreivių draugija.  Siekiant užtikrint skrydžių saugą, naujoji tvarka numato šiuos pa...
Įvykiai
Akcinė bendrovė Lietuvos paštas tęsia savo veiklos efektyvinimą bei modernizavimą: penktadienį Vilniaus Akropolyje duris atvėrė erdvus naujos koncepcijos pašto skyrius, kuriame galima atlikti įvairias finansines operacijas ir siųsti bei atsiimti pašto siuntas.  „Vilniaus Akropolyje iki šiol veikė du pašto skyriai: 36 kv. m prieš MAXIMA parduotuvę ir 30 kv. m prieš „Deichmann“ parduotuvę, tačiau nenutrūkstantis lankytojų srautas ir įvairesnių pašto paslaugų...
Sportas
„Žvaigždė? Aš? Nesąmonė. Tai trukdo sportininkui, – atvirai sako kovotojas Marius Žaromskis. – Bent jau man dėmesys visada trukdydavo. Lietuvoje pastebėjau, kad mane irgi žmonės atpažįsta. Pažiūri, pabaksnoja pirštais ir nueina. Lietuviai kuklūs“. Paskutinį kartą M. Žaromskis gimtinėje kovojo 2008-aisiais, kai „BUSHIDO Hero‘s“ turnyre pirmajame raunde nokautavo lenką Jedrzejų Kubskį. „Tai vyko senokai, tačiau viską prisimenu tarsi tai būtų vykę vakar“, – n...
Įvykiai
Šiandien 13.57 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Kavarijų ir Žalgirio g. sankirtoje, po sudarytos avarinės situacijos,   staigiai stabdant keleiviniam autobusui salone nukrito ir  susižalojo vyras ir moteris.  Informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausijam policijos komisariatui.
Verslas
Didžiausiame Baltijos šalyse prekybos ir pramogų centre Vilniaus „Akropolyje“ vykdomo atnaujinimo projekto „Akropolis persirengia“ metu jau įvykdyta 70% suplanuotų komercinio ploto atnaujinimo darbų, viena po kitos atidaromos atsinaujinusios parduotuvės. Šią savaitę prekybos ir pramogų centre naujose patalpose atsidaro didžiausia Lietuvoje, naujos koncepcijos „Lindex“, nauja „Denim Dream“, atsinaujinusi „Sterntaler“ parduotuvė ir modernus „Lietuvos pašto“...
Įvykiai
Vilniaus universiteto (VU) Informatikos instituto Kibernetinio saugumo laboratorija balandžio 8 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos III kurso kariūnams surengė simuliacinius kibernetinio saugumo mokymus. Kariūnai išbandė VU Informatikos instituto Kibernetinio saugumo laboratorijos sukurtą simuliacinį žaidimą „#ksl.d“ – vyko simuliacinės pratybos (angl. TableTop eXercises TTX) kibernetinio saugumo tema. Pasak šių pratybų organizatoriaus VU In...
Gamta
Š. m. balandžio 27 d. gyventojai kviečiami sodinti mišką – šią dieną visoje Lietuvoje vyks „Nacionalinis miškasodis 2019“. Tai jau kelerius metus iš eilės LR Aplinkos ministerijos ir VĮ Valstybinių miškų urėdijos organizuojama miško sodinimo šventė, įprasminanti bendrą visuomenės ir miškininkų rūpestį mišku ir palikimu ateities kartoms.  „Kviečiu visus gamtos ir miško mylėtojus surasti laiko ir pasodinti medelį. Mūsų šalyje auga gražūs miškai, kuriais didž...