Savaitgalis Vilniuje nebuvo ramus

Vasario 24 d. apie 7 val. 30 min. Vilniaus r., Avižienių sen., Lindiniškių k., prie miškelio, rastas vyro (gimusio 1949 m.) kūnas su durtine žaizda krūtinėje. Įvykio aplinkybės aiškinamos.

Vasario 23 d. apie 20 val. Vilniuje, Sodų g., nepažįstamas vaikinas sumušė jaunuolį (gimusį 1997 m.) ir iš jo striukės kišenės pavogė piniginę, kurioje buvo asmens dokumentai, bankų mokėjimo kortelės, pinigai. Nuostolis ‒ 10 eurų. Įtariamasis ieškomas.

Vasario 22 d. 19 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g., pastebėta, kad iš garažo pavogta valties benzininis variklis, meškerės, padangos, įrankiai, akumuliatorius ir kiti smulkūs daiktai. Nuostolis ‒ apie 2 000 eurų.

Vasario 22 d. apie 23 val. 40 min. Vilniaus r., Avižienių sen., Bendorių k., pastebėta, kad iš statybinio vagonėlio, sulaužius duris, pavogta vamzdžių suvirinimo įrenginys, du niveliavimo įrenginiai. Nuostolis ‒ apie 3 300 eurų.

Vasario 23 d. apie 1 val. Vilniuje., Žirnių g., neblaivaus (1,81 prom.) vyro (gimusio 1995 m.) vairuojamas automobilis „Škoda“ kliudė ir apgadino kelio ženklą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 23 d. 4 val. 40 min. Vilniuje, S. Stanevičiaus g., neblaivus (2,24 prom.) vyras (gimęs 1983 m.) vairavo automobilį „Audi“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 23 d. apie 5 val. 30 min. Vilniuje, Savanorių pr., neblaivus (2,13 prom.) jaunuolis (gimęs 1997 m.) vairavo automobilį „Audi A3“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 23 d. apie 20 val. Vilniuje, A. Šabaniausko g., neblaivus (2,70 prom.) vyras (gimęs 1960 m.) vairavo automobilį BMW. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d.

Vasario 23 d. apie 23 val. 6 min. Vilniuje, Oslo g., neblaivus (2,21 prom.) vyras (gimęs 1981 m.) vairavo automobilį „Opel“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 23 d. apie 13 val. 20 min. Vilniuje, ties Baltosios Vokės g., miške, sudegė automobilis „VW Passat“ (pagamintas 1983 m.). Įtariamas padegimas. Nuo vasario 22 d. 8 val. iki vasario 23 d. 9 val. automobilis buvo pavogtas Vilniuje, Vaduvos g., iš namo kiemo. Nuostolis – 270 eurų.

Vasario 23 d. apie 19 val. 20 min. Vilniuje, T. Kosciuškos g., prie nakvynės namų, policijos tarnybiniame automobilyje, neblaivus (2,02 prom.) vyras (gimęs 1955 m.) pasipriešino policijos pareigūnams ir ranka vienąkart sudavė Vilniaus apskr. VPK Kelių policijos valdybos vyriausiajam patruliui (gimusiam 1985 m.). Pareigūnas dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 24 d. apie 1 val. 15 min. Vilniuje, Dzūkų g., prie namo, keturi asmenys sumušė vyrą (gimusį 1985 m.), kuris, nustačius nosies kaulo lūžimą, gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis neuniformuotas neblaivus (2,21 prom.) Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono karys D. M. (gimęs 1997 m.) buvo sulaikytas. 

Vasario 23 d. apie 23 val. 20 min. Vilniuje, Žirmūnų g., automobilio „Toyota“ vairuotojas (gimęs 1954 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus (1,13 prom.)), davė 50 eurų kyšį Vilniaus apskr. VPK pareigūnams. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 23 d. apie 15 val. Vilniuje, Savanorių pr., požeminėje perėjoje, du nepažįstami vyrai sumušė kitą vyrą (gimusį 1966 m.) ir pavogė piniginę, kurioje buvo pinigai, asmens dokumentai, banko mokėjimo kortelė. Nuostolis – 101 euras.

Vasario 24 d. apie 8 val. Vilniuje, Ateities g., daugiabučio namo kieme, pastebėta, kad pavogta automobilis BMW 525 (pagamintas 20005 m.). Nuostolis – 5 985 eurų.

Vasario 24 d. apie 0 val. 40 min. Ukmergės r., automagistralės A2 ties 74 km, neblaivus (1,63 prom.) vyras (gimęs 1981 m.) vairavo automobilį „Audi 80“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d.

Vasario 24 d. 13 val. 38 min. Vilniuje, Parko ir Pergalės g. sankryžoje, neblaivus (2,31 prom.) vyras (gimęs 1978 m.) vairavo automobilį „Volvo V70“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 24 d. apie 16 val. 5 min. Vilniuje, Kunigiškių g., neblaivi (3,22 prom.) moteris (gimusi 1982 m.) vairavo automobilį „Audi“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 24 d. 23 val. 16 min. Vilniuje, Savanorių pr., neblaivus (3,18 prom.) vyras (gimęs 1975 m.) vairavo automobilį „VW Passat“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d.

Vilniaus apskrities policija
POLICIJA ĮVYKIŲ SUVESTINĖ VAGYSTĖ SUMUŠIMAS SAVAITGALIS
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Kultūra
Į Vilniaus rotušę šiandien rinkosi poezijos ir meno mylėtojai, „Poezijos pavasario“ laureatai – sostinės meras Remigijus Šimašius apdovanojo tarptautinio festivalio laureatą poetą Artūrą Valionį. Už knygas „Iš natų“ ir „π-moll“, aktyvią kultūrinę veiklą, poeziją muzikoje kūrėjui atiteko 2 tūkst. eurų premija. Poezijos festivalis „Poezijos pavasaris“ jau 55-asis. „Susitikimai su Poezija kiekvieną pavasarį – ypatingas įkvėpimas. Šiemet įvairiose miesto erdvė...
Savivalda
Vilniaus miesto savivaldybėje numatyta beprecedentė Lietuvoje visos administracijos reforma. Jeigu sostinės Tarybą kitą savaitę pritars šiam klausimui, savivaldybės administracija priartės prie geriausių ir moderniausių šiuo metu pasaulyje veikiančių viešojo valdymo modelių, o vilniečiams paslaugos bus suteikiamos greičiau. „Įvairiais sprendimais, duomenų atvėrimu, moderniais klientų aptarnavimo metodais jau kuris laikas sėkmingai triname atstumą tarp vieš...
Įvykiai
Likus kiek daugiau nei savaitei iki registracijos į Vilniaus mokyklas pabaigos, Vilnius skaičiuoja, kiek moksleivių sulauks kitais mokslo metais: iki šiol jau užregistruota 12 tūkst. moksleivių, daugiau kaip 6 tūkst. jų ateis į pirmąsias klases. Į 5-ąsias klases užsiregistravo 1738, į 9-ąsias – 2973 mokiniai. Elektroninius prašymus dar galima suskubti pateikti iki gegužės 31 dienos. Prašymą pateikti paprasta ir patogu – tereikia užsiregistruoti https://svi...
Savivalda
Gegužės 22 dieną Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius lankėsi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Senamiesčio rūmuose ir susitiko su VGTU rektoriumi  Alfonsu Daniūnu, VGTU Kūrybinių industrijų ir Architektūros fakultetų atstovais. Susitikimo metu Vilniaus meras padėkojo VGTU ir Architektūros fakulteto studentams bei dėstytojams, dalyvaujantiems miesto puoselėjime. Urbanistikos katedros studentams ir dėstytojams jis įteikė padėkas ir atminim...
Įvykiai
Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, kad savo artimųjų kapus Rokantiškėse ir Karveliškėse lankančių vilniečių patogumui du artimiausius savaitgalius iš eilės 37-ojo ir 63-iojo maršrutų autobusai važiuos dažniau ir bus didesnės talpos – juose kursuos triašiai autobusai. Gegužės 25–26 d. ir birželio 1–2 d. 37-ojo maršruto autobusai važiuos kas 29 minutes, o 63-iojo maršruto autobusai – kas 25–29 min. Atnaujinti šių maršrutų autobusų eismo tvar...
Kultūra
Jubiliejinio sezono pristatymo spaudos konferencija buvo surengta neįprastoje vietoje – „Impuls“ sporto klube. Tuo LNOBT stengėsi pabrėžti, jog yra kupinas geros energijos ir 100-ąjį sezoną, kuriame numatytos net 5 premjeros, ketina pasitikti būdamas puikios formos. Teatro generalinis direktorius Jonas Sakalauskas džiaugėsi, kad sulaukęs garbaus amžiaus – 100-ojo sezono LNOBT nepraranda puikios formos nei meniniu, nei fiziniu atžvilgiu: sporto klube „Impul...
Įvykiai
Latvijos oro linijos „airBaltic“ pristato naują išankstinio užsakymo meniu. Keleiviai gali rinktis iš 18 skirtingų ir šviežio maisto patiekalų, o jį užsisakyti – likus 24 valandoms iki skrydžio. „Baltijos šalių virtuvės šefai kruopščiai atrinko ir paruošė 7 naujus patiekalus, o 11 populiariausių –atnaujino. Pristatydami naująjį meniu ir siūlydami platų maisto asortimentą, taip pat ir specialius patiekalus, tinkančius vegetarams, glitimo netoleruojantiems,...
Kultūra
Į Lietuvos sostinę sugrįžus beigeliams, o tradicinėms žydų šventėms vėl tapus miesto gyvenimo dalimi, žydų kultūra Vilniuje išgyvena atgimimą. Nuo šiol atsiras dar viena galimybė sužinoti, kodėl Vilnius buvo vadinamas Šiaurės Jeruzale. Vilniuje gyvenusių ir kūrusių žydų istorijas padės sužinoti nemokamas turistinis maršrutas „Atraskite žydų paveldą Vilniuje“. Sostinės turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ šį gidą sukūrė kaip priemonę susipažinti...
Įvykiai
„Cirque du Soleil“ šou „Toruk – The First Flight“ trupė į Vilnių atvyko dar pirmadienį ir iš karto sostinės „Siemens“ areną savaitei pavertė laikinais savo namais. Didžiojoje arenos erdvėje buvo pastatyta visą salę užimanti scena, o nuo pašalinių akių kruopščiai slepiamuose koridoriuose įrengtos treniruočių ir laisvalaikio erdvės. Į Lietuvą atvyko beveik 120 žmonių tarptautinė komanda, kurios nemenką dalį sudaro artistai, publikai jau šįvakar demonstruosia...