Už lango vis dažniau matoma saulė dažniausiai pakelia nuotaką, padeda geriau jaustis, daugiau judėti, gyventi aktyviau, maitintis sveikiau… Visa tai neatsiejama nuo didesnės meilės sau. Juk šiltuoju metų laiku daugelis ne tik atidžiau renkasi kasdieninius drabužius, tačiau ir aksesuarus, kosmetikos gaminius, kadangi norisi atrodyti puikiai ir žygiuoti gatve tarsi raudonu kilimu.

Kvepalai, kurie puošia…

Vienas puikiausių būdų pasipuošti – kvepalai. Originalūs kvepalai išsilaiko ilgai, tad papurškus drabužius galėsite visą dieną, kartais net ir kelias, nuostabiai kvepėti. Tiesa, kvepalų ekspertai tikina, kad kvapas geriausiai atsiskleidžia pasipurškus ant žmogaus kūno, kadangi šildama oda paskatina ir intensyvesnį, tačiau saikingą kvepalų sklidimą. Akivaizdu, kad šiltas oras teigiamai veikia kvepaluose esančius aliejus, tad karštuoju metų laiku dažniausiai ir renkamasi kasdien kvepėti prabangiai bei skoningai. O tam reikalingi originalūs kvepalai, kadangi jie puikiai suderina ne tik kokybišką kvapą, tačiau ir saikingumą.

Daugiau gaivos ir paprastumo

Vasaros metu dažniausiai aktyviausiai perkami gaivūs kvapai, labai mėgstami citrusiniai kvepalai, puikiai tinka kvepalai, kurių pagrindinės natos: citrinų, apelsinų, mandarinų bei greipfrutų. Vis dažniau pasirenkami tokie natūralus kvapai, kaip kad mėtos bei agurkai. Tokiu atveju kvepėsite gamta, o vasaros metu daugelis to ir siekia.

Gal kiek neįprastas pasirinkimas, tačiau vis labiau populiarėja kvepalai, kurių pagrindinės natos atskleidžia samanų, miško, žolės kvapus. Negalvokite, kad toks kvapas atrodys per daug natūraliai, galbūt net kaimiškai. Priešingai, tokius kvepalus siūlo vis daugiau garsiausių pasaulio dizainerių, kurie skanina ne tik kvepėti kuo natūraliau, tačiau ir laiką leisti žalioje aplinkoje, o ne miestuose.

Vandens kvapas kasdienai ir šventėms

Dar vienas inovatyvus vasaros kvapas – vandens. Tai nereiškia, kad kvepalų pavidalu bus pateiktas paprasčiausias vanduo. Sumaišytas aliejus skirtingomis natomis, skirtingu kiekiu padeda išgauti gaivos bei vandenyno aromatą. Tai puikus pasirinkimas ne tik drąsioms, tačiau tuo pačiu ir paprastumo norinčioms moterims bei vyrams.

Kvepalai gali būti gražiausia Jūsų puošmena. Svarbiausia rasti aromatą, kuris derėtų prie Jūsų asmenybės. Rinkitės kvapus, kurie taps svarbiausi Jūsų stiliaus akcentai!