Dirbant labai svarbus produktyvumas. Jei darbo aplinka nėra palanki, tuomet produktyvumas gali sumažėti kartais. Nors dauguma naujai įrengtų biurų turi oro kondicionavimo bei rekuperavimo sistemas, bet gana didelė dalis jų neturi ir galimybė jas įdiegti nesvarstoma. Kad darbas būtų sklandus, o buvimas darbe neprilygtų kančiai, viena iš išeičių gali būti tinkamo ventiliatoriaus pasirinkimas.

Jei dirbate sėdimą darbą ir jūsų darbo vieta yra pastovi, tuomet galbūt užteks nedidelio ventiliatoriaus, kuris gali būti pastatomas ant stalo ar šalia jo. Pasirinkti ventiliatorių pagal oro srauto kiekį taip pat bus nesudėtinga, nes jei jūs būsite vienintelis objektas, į kurį bus nukreiptas vėjo srautas, tuomet galingo įrenginio neprireiks.

Jei jūsų darbo vieta yra reprezentuojanti įmonę, ten lankosi atsakingi asmenys ar klientai ir manote, kad tradicinis ventiliatorius sugadins estetinį biuro vaizdą, tuomet rinkitės iš įdomesnio dizaino įrenginių. Šiuolaikiniai ventiliatoriai nebūtinai gaminami apskritimo formos su keliomis besisukančiomis mentėmis bei ritmingai apsisukinėjantis aplink savo ašį. Galimai nustebsite, kokio dizaino prietaisus šių laikų inžinieriai sukuria, kad šis atributas derintųsi prie modernaus dizaino bei būtų kompaktiško dydžio.

Jei atrodo, kad ventiliatoriaus galingumo nepakanka, o biure būna taip karšta, kad net cirkuliuojantis oras nepagerina situacijos, tuomet gelbsti ventiliatorius, kuris tuo pačiu ir drėkina orą. Nepaslaptis, kad yra temperatūra, kurią nustato paprastas termometras, bei jutiminė temperatūra, kokią jaučia žmogus. Kuomet oras yra drėkinamas, galima pakeisti jutiminę temperatūrą ir taip pagerinti sąlygas biure.

Jei jūsų darbo stalas ir taip apkrautas būtinais darbui daiktais arba vienas ventiliatorius naudojamas keliems žmonėms, tuomet dėl patogumo galima rinktis ventiliatorių su nuotoliniu valdymu. Karštis ir taip pridaro daug rūpesčių, tad turėkite vienu mažiau ir reguliuokite ventiliatorių nepasitraukdami iš savo darbo vietos.

Nėra padėties be išeities. Šį posakį galima pritaikyti ir tuomet, kai velniškai karšta ir būtinas greitas sprendimas. Žinoma, sumaniausia ventiliatorių įsigyti dar prieš tai, kai jis tampa reikalingas. Kai temperatūra sparčiai kyla, dauguma ventiliatorių modelių būna išpirkti, o kainos dirbtinai pakeltos.