Visi norime atrodyti gražūs, tačiau ne visi dedame pastangų, kad pavyktų. O tai padaryti nesunku, kadangi šiuo metu kosmetikos pramonė siūlo ne tik labai daug skirtingų priemonių, tačiau ir begalia tos pačios priemonės variacijų, kurios skirtos pabrėžti Jūsų veido privalumus ir tuo pačiu panaikinti trūkumus, kurie galbūt Jums nepatinka.

Kuomet vienos moterys dažosi labai daug, tuo tarpu kitos naudoja kur kas mažiau makiažo priemonių. Tai – kiekvienos pasirinkimas. Tačiau jeigu norite bent kartą pasidaryti „pilną“ makiažą – tokiu atveju nurodysime priemones, kurios turi būti Jūsų kosmetinėje.

  • Akių pravedimas. Sakoma, kad moters žvilgsnis gali suvilioti vyrą ir tuo pačiu pakreipti jo sprendimus jai labiausiai tinkama linkme. Dažniausiai ryškus žvilgsnis yra neatsiejamas nuo kokybišku priemonių, kurios padeda tam žvilgsniui suteikti daugiau žvitrumo. Tokiu atveju rekomenduojamas akių pravedimas turi būti ne tik sodrios spalvos, tačiau tuo pačiu ir ilgai išlaikantis savo efektą. Dažnai akių pravedimas naudojamas kiekvieną dieną, ne tik švenčių metu. Žinoma, atitinkamai naudokite ir tinkamiausius atspalvius.
  • Kiekvienai dienai reikalingos krempūdros bei BB kremai, kurie pasirūpins, kad Jūsų veido oda atrodytų puikiai. Labai svarbu rasti savo tono priemones, kadangi lietuvės linkusios pasirinkti per tamsias, kurios atrodo neskoningai.
  • Žinoma, reikia nepamiršti dekoruoti ir lūpas. Tam puikiai tinka skirtingos priemonės. Kasdienai dažniausiai naudojami balzamai, kurie pamaitina lūpas, taip pat, blizgiai. Šventėms puikiai tinka įvairūs lūpdažiai. Žinoma, atspalvius reikia derinti prie Jūsų plaukų bei odos spalvos.
  • Akių pavedimas dažniausiai komplektuojamas kartu su kokybišku tušu, kuris prailgins ir suteiks tankumo Jūsų blakstienoms. Rinkitės kuo natūralesnius gaminius, kurie nealergizuoja Jūsų akių.
  • Sausa pudra dažniausiai naudojama kaklo spalvos korekcijoms. Žiūrėkite, kad Jūsų veidas nebūtų tamsesnis nei kaklas. Sulyginkite juos.
  • Jeigu norite, kad žvilgsnis būtų kur kas sodresnis – tokiu atveju labai rekomenduojami ir antakių pieštukai. Labai dažnai sakoma, kad antakiai yra veido rėmelis. Kuomet gražūs jie – puikiai atrodo ir visas veidas.

 Net jeigu kasdien ir nenaudojate visų priemonių – labai verta kosmetinėje turėti viską, ko gali prireikti. Tokiu atveju neplanuoto vakarėlio metu atrodysite tobulai.