Įprasta manyti, kad ilgaplaukės gali turėti kokią tik nori pritrenkiančiai žavingą šukuoseną ir išvengti sunkumų, susijusių su plaukų formavimu. Būtų išties teisinga šią nuomonę pakeisti. Trumpų plaukų savininkės taip pat gali nustebinti save keisdamos įvaizdį, nes tokius plaukus formuoti nėra sudėtinga. Tereikia žinoti keletą dalykų ir pasirinkti tinkamus produktus. Tad, kaip nesuklysti?

Pirmiausia, trumpus plaukus reikėtų prižiūrėti taip pat kaip ir ilgus. Svarbu, kad juos plautumėte galvos odai tinkančiu šampūnu, o plaukų galiukus palepintumėte kondicionieriumi. Nepamirškite pamatinti savo plaukų ir kaukėmis. Taip suteiksite jiems reikiamos drėgmės, blizgesio, sveikos išvaizdos ir paklusnumo formuojant šukuoseną. 

Apsaugančios nuo karščio priemonės 

Tikriausiai išsitrinkusios galvą, pirmiausia naudojate plaukų džiovintuvą. Nepamirškite, kad dažnai pasitelkdamos į pagalbą šį prietaisą, neigiamai veikiate plauko strūktūrą, todėl tam, kad plaukai liktų sveiki, naudokite formavimo priemones, apsaugančias nuo karščio. Jos neleidžia pažeisti plauko, suteikia jam reikiamos drėgmės ir sukuria apsaugantį sluoksnį. Tokių produktų pasirinkimas šiomis dienomis yra tikrai platus. Parduotuvių asortimente galite rasti priemonių, apsaugančių ne tik nuo karštų formavimo prietaisų daromos žalos, bet ir nuo saulės ir aplinkos užterštumo. Išsaugokite sveikų plaukų išvaizdą! 

Želė ir vaškas plaukų formavimui

Plaukų formavimo priemonės padės lengviau susitvarkyti su plaukais. Šukuosenų modeliavimui naudokite gelį, plaukų vašką, putas. 

Trumpiems plaukams puikiai tiks plaukų želė, kuri leis išgauti norimą šukuosenos efektą ir sutvirtins, tačiau atminkite, kad labai svarbu nepadauginti priemonės. Saikingai naudokite plaukų formavimui skirtus produktus ir džiaukitės rezultatais. 

Šukuosenos užfiksavimas plaukų laku

Galima sakyti, kad viena populiariausių plaukų formavimo priemonių - lakas, sutvirtinantis šukuoseną. Dažnai moteriai tai vienintelė naudojama modeliavimo priemonė, tačiau atminkite, kad plaukų lakas sukuria tik apsauginį barjerą ir išlaiko ilgesnę šukuosenos išsilaikymo trukmę. Tad nenaudokite jo tik pradėjus formuoti savo šukuoseną, nes plaukai bus sulipę ir sunkiai sutvarkomi. 

Ką daryti, jeigu plaukai ploni? 

Jei turite plonus plaukus, trumpo kirpimo šukuosena - puikiausias sprendimas, tačiau vis tiek norisi juos pakelti nuo šaknų. Tad pirmiausia, džiovindamos plaukus šukuokite juos plaukų augimui priešinga kryptimi. Tai padės suteikti daugiau apimties. 

Trumpų plaukų savininkėms purumo taip pat priduos paveltos šukuosenos. Sukurti pašiauštą šukuoseną padės plaukų modeliavimo kremas, putos ar purškiama skysta priemonė. Svarbu nepadauginti bet kokių naudojamų formavimo produktų, nes visos priemonės daugiau ar mažiau apsunkina plauką, o dėl to jūsų šukuosena gali atrodyti netvarkinga ir per daug prigludusi. 

Tiesa, norinčioms išlaikyti švarius, dailiai ir lengvai atrodančius plaukus, patartina rinktis silpnesnės fiksacijos plaukų formavimo priemones. 

Svarbiausia atrasti priemones, tinkančias jūsų plaukų tipui. Tik taip jūsų šukuosena bus užbaigta, plaukai blizgės ir atrodys itin sveiki. Mylėkite save - rūpinkitės savo plaukais, kurie yra kiekvienos moters grožio atspindys!