Kuo daugiau atvažiuoja žmonių į Lietuvą, Latviją tuo geriau visai ekonomikai. Paslaugų sektorius išgyvena pakilimo laikotarpį. Verslininkai investuoja į automobilių nuomos, maitinimo, apgyvendinimo verslus ir sėkmingai juos vysto. Gerai, kai viskas juda tinkama linkme, tačiau ar taip bus visada? Automobilių nuoma 2019 metais lyginant su praėjusiais metais paaugo apie dešimt, penkiolika procentų. Turistams siūlomas didesnis paslaugų spektras ir aukštesnė jų kokybė. Jeigu prisimintumėte, kaip ši sritis atrodė prieš dešimtmetį tuomet pamatytumėte aiškų progresą. Kas kinta ir kokios naujovės? Lietuvoje veikia daug automobilių nuomos kompanijų ir kiekvieną mėnesį atsiranda naujų. Norėdami sužinoti kokius naujus automobilių modelius galima išsinuomoti turėtumėte apsilankyti autogrupe.lt internetinėje svetainėje. Aišku, nepropaguojame konkretaus verslo, tiesiog čia radome ne tik informaciją apie auto nuomą, bet ir daug kokybiškų straipsnių. Vartotojai gali susipažinti su naudinga informacija. O tai yra naudinga. Taigi, tai yra vienas iš 2019 metų pliusas. Kompanijos pradėjo labiau rūpintis savo klientais.

Ar gerėja paslaugų kokybė?

Vienareikšmiškai galima teigti, kad tiek automobilių nuomos, tiek kitų panašių paslaugų kokybė kylą į padanges. Klientai gali rinktis iš naujų automobilių, gauna geras kainas, bei profesionalų aptarnavimą. Ko gero aptarnavimas yra vienas iš svarbiausių aspektų. Juk galima už auto nuoma mokėti ir kažkiek brangiau, jeigu vien paskambinus telefonu jus pasitinka su “gėlėmis”. Svarbiausia, kad aptarnavimo kokybė išliktų gera ir tuomet nutinka nenumatyti atvejai. Sugedo automobilis, įvyko auto avarija. Tokiose situacijose ir atsiskleidžia kompanijų personalo profesionalumas. Automobilių nuoma 2019 metais paslauga, kurią drąsiai galime vadinti Lietuvos flagmanu. Užsienio piliečiai sprendžia apie valstybę, žmones nuo to momento, kai pradeda naudotis teikiamomis paslaugomis. O šioje srityje viskas tik gerėja.

Kaip galima tobulinti teikiamas paslaugas?

Aišku, pirmiausia tai reikia išlaikyti esamą teikiamų paslaugų lygį. Tobulinti visuomet galima, tik reikia pagalvoti ar tokie patobulinimai tikrai reikalingi klientams? Šį klausimą galima išspręsti pasikalbėjus su keliais paslaugos naudotojais. Jie iš karto pasakyti kelias smulkmenas, kurios galėtų būti išspręstos ir kokybė būtų dar geresnė. Jeigu peržvelgtumėte pasaulinių kompanijų patirtį, tuomet pamatytumėte kaip gerinama produktų ar paslaugų kokybė. Kiekvienas tobulinimas kainuoja itin daug, tačiau net ir nedideli pakeitimai turi milžinišką įtaką klientų apsisprendimui pirkti pasirinktos kompanijos paslaugas. Apibendrinant reikėtų paminėti, kad automobilių nuoma turėtų ateityje sudaryti vis didesnę BVP dalį. Juk žmonės daugiau keliauja. Vakarų Europos piliečiai atranda Baltijos šalis ir teigiamai vertina net ir trumpą, savaitgalio poilsį mažuose, bet jaukiuose Lietuvos miestuose.

Auto nuoma: autogrupe.lt