Prekybos centras „Europa“ rudenį pradėjo reikšmingais pokyčiais

Vilniaus širdyje įsikūrusi „Europa“ rudenį pradėjo reikšmingais pokyčiais – prekybos centre duris atvėrė pirmasis Lietuvoje drabužių ir galanterijos salonas NOI, taip pat naujo koncepto avalynės parduotuvė „Este“.

Pasak prekybos centro „Europa“ generalinės direktorės Rasos Vileikytės, šių naujų parduotuvių atidarymai – reikšmingas žingsnis siekiant patenkinti „Europos“ lankytojų lūkesčius ir užtikrinti patogumą siūlant kokybę už patrauklią kainą.

„Prekybos centro „Europa“ lankytojas – naujausią madą, kokybę ir patogumą vertinantis stiliaus gurmanas, prioritetą teikiantis išskirtiniams, pripažintiems vietiniams ir tarptautiniams prekės ženklams. Naujosios „Europoje“ atsidariusios parduotuvės – naujiena Lietuvoje NOI ir į prekybos centrą sugrįžusi „Este“ – puikiai sutampa su mūsų lankytojo portretu ir idealiai dera prie išskirtinio „Europos“ koncepto. Todėl nuoširdžiai džiaugiamės savo lankytojams po vienu – „Europos“ – stogu galėdami pasiūlyti dar daugiau išskirtinių prekių už prieinamą kainą“, – sako R. Vileikytė.

Salonas NOI – pirmasis Lietuvoje

Savo ruožtu salono NOI direktorius Edgaras Rudzinskas tikina PC „Europa“ pirmajam salonui Lietuvoje taip pat pasirinkęs dėl sutampančių požiūrių.

„Mūsų auditorija nėra masinė – orientuojamės į tuos, kurie puoselėja savitą, unikalų stilių ir nuolat ieško naujovių, be to, kreipia dėmesį į aptarnavimo kokybę ir nori pasijausti išgirsti. Galop, svariu argumentu pasirinkti šį prekybos centrą tapo ir jo lokacija – įsikūrusi miesto širdyje, „Europa“ ypač lengvai pasiekiama“, – sako R. Rudzinskas.

Lietuvių įkurtas salonas NOI lankytojams siūlo įsigyti itališkais prekės ženklais paženklintų drabužių vyrams ir moterims, itališkos avalynės ir galanterijos gaminių, taip pat lietuviškų gaminių namams. Tarp salone siūlomų prekės ženklų – tokie gigantai kaip „Kontatto“, „Sandro Ferrone Roma“, „Lavard“ ir daugelis kitų, atspindinčių ir pritaikytų skirtingiems skoniams.

„Mūsų pavadinimas NOI itališkai reiškia „mes“. Pagrindinė salono idėja sukurti asortimentą vyrams ir moterims, kurie nebijo išsiskirti, bet taip pat mėgsta subtilią klasiką. Norime, kad kiekvienas klientas būtų išgirstas ir mūsų parduotuvėje rastų dalelę savęs. Todėl prekiniai ženklai yra įvairūs, prieinami kiekvienam ir bus nuolat papildomi naujais. NOI filosofija – nestovėti vietoje ir keistis prisitaikant prie vyraujančio gyvenimo ritmo“, – sako E. Rudzinskas.

Pirmasis Lietuvoje salonas NOI įsikūrė antrajame „Europos“ aukšte. Butiko tipo parduotuvė užima 150 kv. m. plotą.

„Este“ – neįprasto koncepto

Neįprastą konceptą „Europos“ lankytojams pasiūlė ir po trumpos pertraukos į prekybos centrą grįžusi „Este“ parduotuvė, kurios asortimente – ne tik naujos avalynės kolekcijos, bet ir senesnių kolekcijų pasiūla.

„Tokį konceptą pasirinkome, nes klientas nuolat teiravosi senesnių modelių už geresnę kainą. „Este“ klientas, pastebėjome, keičiasi: renkasi kokybę už patrauklią kainą, domisi naujausiomis madų tendencijomis, ieško patogių, neįprastų sprendimų, nebijo eksperimentuoti. Dalis klientų vis dar lieka prie klasikinės elegantiškos avalynės. Taip pat pastebime, kad „Este“ klientas renkasi neįprasto dizaino modelius. Gyvenimo tempui spartėjant, jam svarbu patogumas, tačiau taip pat svarbu pabrėžti savo asmenybę ir eleganciją. Įsiklausydami į kliento poreikius, stengiamės pasiūlyti jam kuo platesnį asortimentą“, – sako „Este“ vadovė Baltijos šalims Salvinija Žeimytė-Daukšienė.

Įsikurti „Europoje“, pasak vadovės, pasirinkta dėl ypač patogios prekybos centro lokacijos. „Šioje vietoje – labai daug įvairių verslo centrų, kurių darbuotojams „Este“ asortimentas – itin aktualus. Apsilankyti mūsų parduotuvėje „Europoje“ yra patogu – tapome lengvai pasiekiami tiek po įprastų darbo valandų, tiek per pietų pertrauką“, – sako S. Žeimytė-Daukšienė.

Naujoji „Este“ parduotuvė taip pat įsikūrė antrajame „Europos“ aukšte. Naujo koncepto parduotuvė prekybos centre užima 160 kv. m. plotą.

pc europa Salonas NOI este parduotuvė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Įvykiai
Kitą pirmadienį, birželio 1 d., visoje šalyje vyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kuria bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai. Birželio 1 d. 17.00 val. akcija „Ačiū, Lietuva“ nuskambės muzikos garsais visoje šalyje: miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ar parkuose, ant administracinių ir kultūros įstaigų...
Video
Po kruopštaus ir intensyvaus tyrimo gegužės 20 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Vilniaus rajono policijos komisariato ir Viešosios tvarkos valdybos Mobiliosios kopos pareigūnais sulaikė Vilniaus rajono gyventoją, įtariamą narkotinių medžiagų platinimu stambiu mastu. Įtariama, kad sulaikyta jauna moteris (gimusi 2000 m.) galėjo platinti narkotines medžiagas ir kitiems šali...
Įvykiai
Šiandien 23.10 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Kalvarijų g. dega namas. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui).
Įvairios
Vilnius kviečia švęsti Kauno gimtadienį dvigubai. Kauniečiams 612-ojo gimtadienio proga dovanoja tiek pat gražiausių pavasario gėlių – baltų bijūnų. Gėlių žiedai šįvakar bus dalinami Laisvės alėjoje, kurie papuoš kauniečių staliukus, kur planuojama gimtadienio šventė. Švęsti kviečiami ir vilniečiai – šiandien Vilniaus senamiestyje esančių lauko kavinių staliukus nuklojo taip pat 612 žiedų. „Karantinas apribojo visuotinę galimybę švęsti. Tad galvodami, kaip...
Lietuvoje
Per paskutinę parą Lietuvoje patvirtinta 12 naujų koronaviruso atvejų. SAM taip pat praneša apie dar vieną mirties atvejį. Bendras susirgusių skaičius šiuo metu Lietuvoje pasiekė 1616. Auga ir pasveikusių žmonių gretos, jų šiuo metu fiksuojama jau 1135. Deja, bet per pastarąją parą SAM prenešta apie dar vieno žmogaus, kurie buvo užsikrėtęs koronavirusu, mirtį. Dėl koronaviruso Lietuvoje jau mirė 63 asmenys, dar aštuoni užsikrėtusieji mirė dėl kitų priežasč...
Kultūra
Pastaruoju metu vykstant diskusijoms dėl Vyriausybės skirtų investicijų kultūros sektoriui ir papildomų lėšų, skirtų spartinti investicijų programas, Lietuvos nacionalinių kultūros ir meno įstaigų asociacija skatina kultūros bendruomenę išlikti vieningą ir solidarizuotis su sprendimais, skirtais ne tik išgyventi šį sudėtingą laiką, bet ir investuoti į infrastruktūrą, kuri yra būtina norint vystyti bet kokius kultūros projektus. Kultūros sektorius priklauso...
Įvykiai
Viena pagrindinių sostinės gatvių – Vilniaus gatvė – bus išvalyta nuo automobilių keliamo triukšmo ir taršos. Jos atkarpa nuo Islandijos gatvės iki Gedimino prospekto nuo šiol iki pat šiltojo sezono pabaigos bus skirta pėstiesiems ir dviratininkams. Galimybių šis sprendimas suteikia ir Vilniaus gatvėje įsikūrusioms lauko kavinėms.  Gegužės viduryje paskelbusi apie naujus žingsnius, priimtus siekiant sumažinti automobilių judėjimą ir ypač tranzitinį eismą s...
Lietuvoje
Penktadienį nuo koronaviruso mirė dar vienas žmogus - Santaros klinikose gydytas daugiau kaip 70 metų amžiaus ligonis, turėjęs gretutinių ligų. Naujausiais duomenimis, Lietuvoje patvirtinti 1604 infekcijos atvejai, naujų atvejų – 11. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 22 d. duomenimis, sergančiųjų skaičius yra 424. Mirusių nuo COVID-19 žmonių skaičius pasiekė 62, o užsikrėtusiųjų koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių yra aštuon...
Įvairios
Didžiausia šalyje vandentvarkos bendrovė „Vilniaus vandenys“ užbaigė dar vieną vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros projektą. Sostinės Naujininkų rajone nutiesta beveik 7 km vandentiekio tinklų ir 7,4 km nuotekų tinklų bei papildomai pastatyta nuotekų siurblinė. Nauja infrastruktūra galės naudotis daugiau nei 350 namų ūkių šiame rajone. Naujieji vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklai Naujininkuose atskiromis atkarpomis nutiesti Pumpurų, Alytaus, Mer...