Labdarai neabejinga E. Jennings: vertinu galimybę auginti vaikus tokioje visuomenėje

Daugiau nei 20 metų Lietuvoje gyvenančią airių kilmės dainininkę Erica Jennings galima vadinti tikru pavyzdžiu visuomenėje. Žinoma moteris niekada nebijo pasisakyti jautriomis ir itin skaudžiomis temomis, yra įvairių socialinių akcijų dalyvė, o labdaringoje veikloje dalyvauja ne tik ji pati, bet ir visi šeimos nariai. Erica sako, kad nuo mažens girdėjo, jog reikia padėti likimo nuskriaustiems žmonėms, todėl šiandien stengiasi tokį pavyzdį rodyti ir savo vaikams.

Kartu su šventiniu laikotarpiu atsiranda įvairių labdaringų akcijų, kviečiančių padėti sunkiau gyvenantiems žmonėms. Dainininkės E. Jennings teigimu, daugelyje šalių Kalėdinio gerumo dvasią užgožia komercinis šydas, tačiau Lietuvoje vis dar išlaikoma sveika pusiausvyra.

„Aš labai vertinu tai, kad savo vaikus auginu čia, Lietuvoje, kur kalėdiniame šurmulyje žmonės nepamiršta, jog svarbiausia – šeima, draugai, artimieji ir tie, kuriems reikalingas mūsų dosnumas, empatija bei gerumas. Man labai svarbu, kad Kalėdų metas šioje šalyje vis dar atspindi tikrąsias vertybes“, – sako E. Jennings.

E. Jennings visuomet buvo neabejinga labdarai ir ištisus metus stengiasi įvairiais būdais padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Kartu su visa šeima ji du kartus per metus atiduoda drabužius, batus ir kitus daiktus moterų krizių centrui, Erica niekada nepraeina pro žmogų, kuriam reikia pagalbos – nesvarbu, ar tai pagyvenęs žmogus, vaikas ar suklupęs benamis.

„Lietuvoje gyvenu jau daug metų ir džiaugiuosi, kad čia atsiranda įvairių formų ir iniciatyvų, kurios leidžia padėti sunkumus patiriantiems žmonėms. Pastebiu, kaip per daugelį metų pasikeitė ir visuomenės požiūris – žmonės atviresni, labiau atjaučiantys ir įsitraukę į labdaringas veiklas“, – tikina Erica.

Tapo Geros valios ambasadore

Žinoma moteris yra dalyvavusi daugelyje iniciatyvų, tarp kurių ir jaunimo projektai, didinantys supratimą apie patyčias, daugiakultūriškumą, smurtą šeimoje ar lyčių lygybę. Šiemet E. Jennings tapo ir kasmetinės Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės Geros valios ambasadore. Šį renginį jau septynioliktąjį kartą organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija (IWAV), vienijanti Lietuvos ir užsienio moteris iš diplomatinio korpuso, verslo ar visuomeninių organizacijų.

„Jau daug metų prisidedu prie Kalėdų mugėje dalyvaujančio Airijos stendo. Į šį labdaringą renginį įsitraukia visa mūsų šeima, įskaitant mano tėvus, seseris, o prieš keletą metų prisijungė ir mano berniukai – Pranas ir Antanas. Man labai patinka Kalėdų mugės įvairovė ir ta ypatinga dvasia, kurią sukuria skirtingų šalių susibūrimas vardan kilnaus tikslo – rinkti lėšas tiems, kuriems reikia mūsų pagalbos“, – teigia E. Jennings.

Šį mėnesį Vilniaus Rotušėje vyksiančioje Kalėdų mugėje Erica ne tik prisidės prie Airijos stendo veiklų, kur mugės lankytojai galės įsigyti įvairių tradicinių airiškų skanėstų ir kitos produkcijos. Kaip Geros valios ambasadorė, dainininkė pasirodys scenoje, kur dalinsis kalėdine muzika su Mugės svečiais.

„Šiemet kartu su IWAV narėmis atidarysime renginį skirtingomis kalbomis atlikdamos dainą „Tyli naktis“, o vėliau, kartu su pritariančiomis atlikėjomis – Kristina Žaldokaite, Akmeja Bru ir Elze Zaveckiene – atliksime dainos „White Christmas“ acapella versiją. Neabejoju, kad Mugės dalyviai pajus tą šventinę Kalėdų dvasią, kurią stengsimės perteikti“, – pasakoja E. Jennings.

Padėti sunkumus patiriantiems žmonėms gali kiekvienas

Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos organizuojama Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė skirta įkvėpti visuomenę geriems darbams, padėti sunkumus patiriantiems žmonėms ir remti organizacijas, kurios savo didelėmis pastangomis siekia užtikrinti jų gerovę.

Nuo 2003 m. kasmetinių Kalėdinių mugių pagalba paaukota daugiau nei 1 mln. eurų dešimtims organizacijų, teikiančioms įvairią pagalbą sunkumus gyvenime patiriantiems žmonėms.

Praeitais metais surinkta daugiau nei 105 tūkst. eurų, kurie buvo paaukoti 8 organizacijoms, besirūpinančioms vaikais, neįgaliaisiais ir senoliais. Už surinktas lėšas įsigytos reikalingos priemonės džiugina ir nuskriaustuosius, ir pačias įstaigas, kurioms suteikta parama padeda kokybiškiau dirbti.

Šiais metais jau atrinkta dešimt organizacijų, kurioms bus paaukotos lėšos, surinktos š. m. lapkričio 30 d., Vilniaus Rotušėje vyksiančios Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės metu.

Erica Jennings labdara kalėdos kalėdinė mugė labdaros mugė auka vilniaus rotušė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Įvertinimų nėra
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Kad švenčių laukimas neprailgtų, nuo seno visoje Europoje rengiamos spalvingos, tūkstančius lankytojų pritraukiančios mugės. Palyginti su didžiausiomis Europos sostinėmis, Vilniaus Kalėdų miesteliai Katedros ir Rotušės aikštėse dar jauni, bet jau tapo šventinės sostinės kultūros dalimi, turi savo tradicijas, išskirtinį veidą. Kalėdinis laikotarpis – šventė ne vien vilniečiams, bet ir svarbi galimybė miestui pritraukti svečių iš užsienio. 61 proc. turistų K...
Kriminalai
Sostinės kriminalistams su įkalčiais įkliuvo du vyrai, „apšvarinę“ ne vieną automobilį. Paaiškėjo, kad sulaikytieji – Baltarusijos Respublikos piliečiai (gimę 1978 m. ir 1979 m.). Abu jie atsidūrė areštinėje. Sostinės kriminalistams išsiaiškinus, kad padaugėjo vagysčių iš automobilių nuskaitant jų apsaugos sistemų signalus, gruodžio 12 d. apie 14 val. Vilniuje, Ozo g., prie vieno iš prekybos centrų, pareigūnai sulaikė du vyrus ‒ jie, pasiskirstę vaidmenimi...
Įvykiai
Gruodžio 17-ąją į sostinės Vinco Kudirkos aikštę vėl sugrįš Kalėdinis dizaino skveras ir veiks iki pat gruodžio 22 d.. Jau ketvirtą gruodį į dizaino skverą susirenka daugiau nei 70 juvelyrų, keramikų, mados ir interjero dizainerių iš visos Europos, kurie šįmet žada pristatyti savo kūrybos ir gaminių istorijas, o patikusius gaminius čia pat paversti ypatingomis Kalėdų dovanomis, savo gerbėjams prisistatys garsiausi lietuviško dizaino kūrėjai, bus galima išv...
Įvairios
Kaip ir kasmet, artėjant šventiniam laikotarpiui ne tik prekybos centruose, tačiau ir sostinės gatvėse pastebimas gerokai didesnis sujudimas bei eismo intensyvumas. SĮ „Susisiekimo paslaugos“ specialistai sako, kad visiškai išvengti laiko spūstyse tikriausiai nepavyks dėl didelių eismo srautų, tačiau dalinasi, kaip laiko jose „sudeginti“ kuo mažiau, ir pasakoja, kokius eismo reguliavimo bei viešojo transporto organizavimo sprendimus pasitelkia. „Prieššvent...
Įvykiai
Prancūzai turi Vyno muziejų, italai – Kalnų, kinai – Rožių, lietuviai nuo šiol turės – Startuolių muziejų. Vakar atidaryto Startuolių muziejaus eksponatai – Vilniuje gimusios ir į visame pasaulyje žinomas tarptautines kompanijas išaugusių verslų istorijos. „Startuoliai ir muziejus iš pirmo žvilgsnio – du tarpusavyje sunkiai derantys žodžiai. Tačiau iš tiesų tai originalus būdas parodyti, kad Vilnius yra atviras, patogus ir pažangus miestas verslams kurtis...
Būstas
Išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui vystymo įmonė „Citus“ viename perspektyviausių Vilniaus mikrorajonų, Šnipiškėse, tarp Linkmenų ir Utenos gatvių, vystys gyvenamųjų namų projektą. Sklype planuojami du A+ energinio efektyvumo klasės daugiabučiai gyvenamieji namai, kuriuose bus pasiūlyta apie 100-120 butų – viso daugiau nei 5 000 m2 gyvenamojo ploto. Projektuojami 5-6 aukštų namai su komercinėmis patalpomis pirmajame aukšte ir požemin...
Įvykiai
Šiandien 20.06 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Dirvonų g., atvira liepsna dega medinis namas. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Įvykiai
Šiandien į sostinę po pertraukos grįžo legendinė visų kino ir medijų mėgėjų erdvė – „Planeta“. Naujoji kultūrinė erdvė sostinėje pavadinta pagal A. Goštauto g. 2 anksčiau įsikūrusį ir nuo 1963 m. veikusį to paties pavadinimo kino teatrą. „Planeta“ grįžta dėka Vilniaus miesto tarybos sprendimo, tad nuo šiol čia įsikurs „Skalvijos“ kino centras, „Meno avilys” ir „Vaikų žemė”, ateityje vyks ir kiti kino bei medijų renginiai. Naujojoje erdvėje apsilankė ir sos...
Kultūra
Projektas „Bardai tarp žvaigždžių“ Vilniaus universiteto planetariume ir gruodžio mėnesį džiugins klausytojus teisingos muzikos koncertais. Gruodžio 13 dieną, 19 val. į susitikimą su klausytojais kvies romantiškoji atlikėja Vilija Radvilė, kuriai smuiku pritars Oksana Sadauskienė, o violončelės partijas atliks Kornelija Petkutė. Vilija Radvilė – dainų autorė ir atlikėja, su daina keliaujanti per gyvenimą. Rokiškyje gyvenanti atlikėja pastaruoju metu sparči...