Vilniaus „Rytas“ po atkaklios kovos nusileido Kazanės „Unics“

Vilniaus „Rytas“ po atkaklios kovos nusileido Kazanės „Unics“, Furija

Vilniaus „Rytas“ pirmąją Europos taurės „Top 16“ dvikovą prieš Kazanės „Unics“ pradėjo nesėkme 86:91 (23:20, 16:16, 22:28, 25:27).

Pirmajame kėlinyje per 4 pirmąsias minutes varžovus į priekį paleidę vilniečiai susigriebė. Ir per ateinančias 4 žaidimo minutes pelnė net 16 taškų ir persverė rezultatą 20:18. Pranašumą sostinės klubas išlaikė ir po pirmojo kėlinio, kurį laimėjo 23:20.

Antrasis ketvirtis buvo kiek mažiau rezultatyvesnis abejoms ekipoms, tačiau jame komandos per kėlinį pelnė po vienodai taškų ir po pirmosios rungtynių pusės „Rytas“ išlaikė 3 taškų pranašumą (39:36).

Arnas Butkevičius trečiajo ketvirčio gale pelnė 5 taškus iš eilės ir po netaiklaus Kazanės metimo, sostinės ekipa atsilikinėjo 3 taškais (61:64).

Likus penkioms paskutinio kėlinio minutėms vilniečiai jau turėjo atgavę pranašumą, bet sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidė „Unics“ krepšininkai ir „Rytas“ po atkaklios kovos namuose patyrė pirmąjį pralaimėjimą (86:91).

Vilniaus „Rytas“: Eimantas Bendžius (5/6 dvitaškiai, 1/7 tritaškis, 2/2 baudos) ir Mindaugas Girdžiūnas (3/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai) po 15, Arnas Butkevičius 13 (3/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 4/4 baudos), Tu Holloway 12, Martynas Echodas 9 (4/5 dvitaškiai, 1/2 bauda, 14 atk. kam.), Pako Cruzas 7 (3/11 metimai iš žaidimo, 0/1 bauda, -6 naud. balai), Evaldas Kairys 6, Cameronas Bairstow 5, Dovis Bičkauskis ir Deividas Sirvydis po 2 taškus.

Kazanės „Uniks“: Errickas McCollumas 20, Jamaras Smithas ir Raymaras Morganas po 16, Valerijus Lichodejus 10, Jordanas Theodore'as ir Jamilas Wilsonas po 9, Kostas Kaimakoglou 6, Jevgenijus Kolesnikovas 3, Alexas Tyusas 2 taškai.

Vilniaus Rytas
vilniaus rytas kazanės unics eurocup europos taurė krepšinis siemens arena rungtynės
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.