Tik 15 taškų per du kėlinius pelnęs Vilniaus „Rytas" beviltiškai pralaimėjo prancūzams, Furija

Pirmoje rungtynių pusėje toli į priekį varžovus paleidęs Vilniaus „Rytas“ (2/2) išvykoje pralaimėjo Monako „As Monaco“ (2/2) 61:86 (12:32, 3:21, 20:22, 26:11).

Pirmajame kėlinyje Eimantas Bendžius išprovokuoja pražangą ties trijų taškų linija, Pako Cruzas smeigia tolimą metimą iš krašto, bet vilniečiai atsiliko 8:15. Ir toliau strigę vilniečiai paleido Monako ekipą į priekį ir po pirmojo kėlinio atsiliko 12:32.

Antrajame ketvirtyje vilniečiai buvo uždaryti Monako žaidėjų gynybos ir po pirmosios pusės rezultatas buvo stipriai ne „Ryto“ naudai 15:53.

Vilniečiai trečiajį kėlinį pradėjo gana rezultatyviai. Per jį „Rytas“ surinko daugiau nei per pirmąją rungtynių pusę bei po trečio kėlinio rezultatas tapo 35:75.

Paskutiniame kėlinyje „Rytas“ žaidė dar rezultatyviau. Į priekį sostinės ekipą tolimais metimais vedė Deividas Sirvydis ir Dovis Bičkauskis, tačiau Monako komanda buvo per toli ir vilniečiai patyrė pralaimėjimą 61:86.

Kitas rungtynes „Rytas“ vasario 5-ąją su Kazanės UNIKS. Šiuo metu G grupėje visos komandos turi po 2 pergales ir 2 pralaimėjimus.

„Monaco“: N.Cole'as 17, D.Bostas 16, A.Clemmonsas 13, W.Yeguete 12, Y.Ouattara 10.

„Rytas“: E.Bendžius 13, D.Sirvydis 11, D.Bičkauskis 9, P.Cruzas 8, T.Holloway, E.Kairys ir A.Butkevičius po 4, C.Bairstow ir M.Girdžiūnas po 3.