Nemokamos pozityvios bokso treniruotės sudomino ir vaikus, ir tėvelius

Jau tris savaites šalia Vilniaus Vingio parko estrados galima išvysti puikiai nusiteikusius sportiškus vaikus bei jų tėvelius. To priežastis – įsibėgėjęs projektas „Pozityvios bokso ir fitneso treniruotės vaikams ir jaunimui“.

Projekto vadovas boksininkas Vitalijus Volkovas džiaugiasi matydamas emocijas vaikų akyse. Treneris prisipažįsta, kad tie vaikai, kurie prie projekto prisijungė nuo pradžių, rodo aiškų progresą.

„Po keletos treniruočių jaunimas sako, kad darosi lengva. Matome, kad pirma treniruotė būna sunki, antra dar nelengva, o vėliau, nors ir krūvis šiek tiek didėja, vaikai jaučiasi vis patogiau. Jaučiasi, kad atsiranda disciplina, o kūnas adaptuojasi prie krūvio“, - teigė V. Volkovas.

Prisijungti prie pozityvių bokso treniruočių galima bet kada, todėl naujokai gali taip pat greitai įsivažiuoti ir pajusti treniruočių malonumą bei progresą.

„Žinoma, kad pirmi kartai būna sunkūs – nauji pratimai, nauji judesiai, galbūt neįprastas intensyvumas. Bet tie, kas pradeda lankyti treniruotes nuolatos, tai greitai apsipranta ir kokybė auga su kiekviena treniruote. Mano pastebėjimas – nereikia daryti išvados po pirmo pasibandymo“, - kalbėjo V. Volkovas.

Kadangi bet koks aktyvus judėjimas yra naudingas, tėvai ima pavyzdį iš savo atžalų ir noriai prisijungia prie treniruočių.

„Yra buvę atvejų, kai tėvas atsiveda vaiką į treniruotes ir galiausiai nusprendžia pats prisijungti, bet krūvis būna didelis ir suaugę iškart pavargsta, kai, tuo tarpu, treniruotėse jau užsigrūdinę vaikai sėkmingai laikosi“, - šypsojosi V. Volkovas.

Bokso ir fitneso treniruotės gryname ore yra visapusiškai naudingos. Vaikai susipažįsta su sportu, išmoksta daug naujovių.

„Norime, kad vaikai ir tėvai susipažintų su boksu, galėtų išbandyti savo jėgas. Tokios treniruotės leidžia pagerinti fizinį parengimą, sustiprėti, padidinti ištvermę, koordinaciją. Jos yra naudingos visapusiškai“, - pridūrė V. Volkovas.

„Karališkame bokso klube“ dirbantis treneris jau dabar mato vaikus, kurie turi geras savybes boksui. Tai dar viena priežastis, kodėl vaikai vasaros metu galėtų išbandyti pozityvias bokso treniruotes – jiems atsiranda galimybė ne tik atrasti naują aistrą, bet ir atskleisti savo talentus.

„Bokse ne viską lemia talentas, sudėjimas ar koordinacija. Labai daug ką lemia ir psichologinis pasiruošimas. Dėl to tokiame jauname amžiuje įvertinti, ar vaikai pasieks sporto aukštumas, praktiškai neįmanoma. Bet taip, pamatyti ir atrasti talentus tokios treniruotėse tikrai galima, tik visi suprantame, kad tie vaikai yra gabūs praktiškai visose sporto šakose. Jie turi didelį pasirinkimą, o mūsų tikslas yra suteikti jiems visas sąlygas ir galimybes užsiimti boksu“, - kalbėjo V. Volkovas.

Treniruotės šalia Vingio parko estrados vyksta du kartus per savaitę – pirmadieniais ir trečiadieniais. 18 val. prasideda „Fitbox“ užsiėmimai, o nuo 19 val. – bokso.

Taip pat vasarą yra tęsiamos treniruotės Fabijoniškių gimnazijos Didžiojoje sporto salėje. Čia užsiėmimai vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 10 val. Na, o norintiems sportuoti nuotoliniu būdu, tokia galimybė suteikiama per „Zoom“ platformą antradieniais ir ketvirtadieniais 14 val.

Visos projekto treniruotės yra nemokamos.

Projektas „Pozityvios bokso ir fitneso treniruotės vaikams ir jaunimui“ vykdomas laimėjus konkursą ir gavus paramą iš ŠMSM Sporto rėmimo fondo pagal priemonę „Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą“. Projekto tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, propaguojant boksą ir kovos menų pagrindu parengtą fitneso programą.

bokso treniruotės vingio parkas vitalijus volkovas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Įvykiai
Šiandien Pilaitėje atidarytas išskirtinis, iš pagrindų renovuotas, Pilaitės gimnazijos sporto aikštynas. Atnaujintas stadionas išsiskiria pripučiamu kupolu, kuris leis tiek jauniesiems futbolo talentams, tiek Pilaitės gimnazijos moksleiviams bei vietos bendruomenei futbolu ir lengvąja atletika užsiimti ištisus metus. Šaltuoju metų laiku, pripūtus kupolą, aikštynas virs Pilaitės gimnazijos futbolo maniežu. Unikalus 110 metrų ilgio, 70 metrų pločio bei 19 me...
Laisvalaikis
Skaitykla #VilniusSkaito įsikūrusi Lukiškių aikštėje pasitinka paskutinį vasaros mėnesį ir kviečia į visą rugpjūtį intensyviai skaityklos erdvėje vyksiančius renginius po atviru dangumi. Šią savaitę laukia du renginiai susiję su Vilniumi, sostinės viešosiomis erdvėmis ir jose įsikūrusiais meno kūriniais bei čia gyvenančiais žmonėmis ir jų istorijomis nutikusiomis šiame mieste. Koks yra Markučių kvapas? Kokie sapnai sapnuojasi Pašilaičiuose? Jeigu Antakalni...
Įvairios
Daugybę naujakurių turinčioje sostinės Paplaujos rajono Manufaktūrų gatvėje tęsiant infrastruktūros atnaujinimo darbus ima ryškėti būsimo bulvaro veidas. Šiandien čia įrenginėjamos naujos dangos pėstiesiems ir dviratininkams, ruošiamasi sodinti naujus želdinius. Šiame etape nepavyko, kaip planuota, išsaugoti dalies medžių, bet ateityje atsiras nauji, o, nuvertus betoninę buvusios „Audėjo“ gamyklos sieną, bus toliau planuojama šios teritorijos plėtra, Vilni...
Savivalda
au pradedamas rengti Vilniaus m. savivaldybės strateginis plėtros planas 2021–2030 m. Planu siekiama užtikrinti darnų miesto vystymąsi: nustatyti ilgalaikę miesto viziją, prioritetus ir tikslus, sustiprinti miesto konkurencingumą Lietuvoje ir Europoje bei užtikrinti efektyvų turimų išteklių panaudojimą. Plano rengimo procesas bus vykdomas trimis etapais. Pirmajame etape bus atliekami pasirengiamieji darbai, aktualių strateginio planavimo dokumentų, statist...
Sveikata
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rugpjūčio 4 d. 9 val. duomenimis: Patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms: 2137 Sergančių žmonių skaičius: 397 Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 17 Mirusių nuo koronaviruso žmonių skaičius: 80 Užsikrėtusieji koronavirusu, mirę dėl kitų priežasčių: 13 Pasveikusių žmonių skaičius: 1647 Izoliacijoje esančių žmonių skaičius: 437 Nuo birželio 1 d. įvežtinių atvejų...
Kriminalai
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 127 str. 1 d. (Valstybės simbolių išniekinimas) dėl Lietuvos Respublikos vėliavos išniekinimo. Tyrimo metu nustatyta, kad 2020-07-14 apie 01.45 val. Vilniuje, Vilniaus g. 24, trys nenustatytos tapatybės jaunuoliai nuo Lietuvos nacionalinio dailės muziejaus padalinio Radvilų rūm...
Sveikata
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rugpjūčio 3 d. 9 val. duomenimis: Patvirtintų ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms: 2120 Sergančių žmonių skaičius: 382 Per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 10 Mirusių nuo koronaviruso žmonių skaičius: 80 Užsikrėtusieji koronavirusu, mirę dėl kitų priežasčių: 13 Pasveikusių žmonių skaičius: 1645 Izoliacijoje esančių žmonių skaičius: 144 Nuo birželio 1 d. įvežtinių atvejų...
Įvykiai
Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad saugantis koronaviruso plitimo, nuo rugpjūčio 1 d., stiprinami reikalavimai dėl apsaugos priemonių viešajame transporte. Privalomos veido kaukės ir kiti sveikatai svarbūs reikalavimai nustatyti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu. Visi viešojo transporto darbuotojai ir keleiviai, išskyrus vaikus iki 6 metų amžiaus, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos pr...
Sveikata
Per vakar patvirtinta 17 atvejų, iš jų 8 – Utenos apskrityje, 5 – Kauno apskrityje, 2 – Panevėžio, po vieną – Vilniaus ir Telšių apskrityse. 7 susirgusieji jaučia simptomus, kiti – simptomų neturi. Iš 8 atvejų Utenos apskrityje 4 – įvežtiniai: 3 iš Airijos, 1 iš Jungtinės Karalystės. Utenos apskrityje nustatytas įvežtinis atvejis iš Jungtinės Karalystės. Asmuo grįžo liepos 27 d. automobiliu. Jaučia simptomus. Septyni atvejai patvirtinti Utenos apskrityje y...