Vilniaus savivaldybė karantino metu dirba nuotoliniu būdu

Vilniaus savivaldybė karantino metu dirba nuotoliniu būdu, Furija

Vilniaus miesto savivaldybė, atsižvelgdama į smarkiai augantį COVID-19 viruso atvejų skaičių ir į paskelbtą lokalų karantiną, klientus aptarnauja tik nuotoliniu būdu. Jau kuris laikas dauguma savivaldybės darbuotojų sklandžiai dirbo iš namų: sukurtos el. būdu užsakomos paslaugos, susitikimai perkelti į virtualią erdvę, o nuo spalio 28 dienos nuotoliu aptarnaus ir klientus. Tai padaryti nėra sudėtinga, mat šimtai savivaldybės teikiamų paslaugų jau senokai perkeltos į elektroninę erdvę, tad visas jas susitvarkyti galima čia: https://paslaugos.vilnius.lt/  Pasikonsultuoti kviečiama telefonu 1664.

Jei viruso atvejų skaičius augs, ribojimai gali būti griežtinami, tai sukeltų daugiau nepatogumų visiems, todėl visų vilniečių prašoma parodyti vieningumą, susitelkti ir elgtis atsakingai bei sąmoningai. Daug naudingos informacijos ir patarimų vilniečiai gali rasti www.karantinas.lt

Vilniaus savivaldybė karantino metu dirba nuotoliniu būdu, nuotrauka-1

Daugiau informacijos apie savivaldybės ir įmonių darbą artimiausias keletą savaičių:

D. U. K.

 1. Kokiu būdu Vilniaus miesto savivaldybė aptarnauja klientus nuo spalio 28 d.?
  Klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu – el. paštu arba telefonu. Bendroji informacija teikiama tel. nr. 1664  
 1. Kokiu būdu galima užsakyti Vilniaus miesto savivaldybės teikiamas paslaugas?
  Prireikus paslaugų, jas galite užsakyti el. būdu https://paslaugos.vilnius.lt/, raštus galite teikti el. paštu [email protected] bei pasinaudodami elektroninio pristatymo Sistema https://epristatymas.post.lt/ arba siųsdami adresu Konstitucijos pr. 3, Vilnius
 1. Kaip patikrinti mano pateikto prašymo statusą?
  Prašymo nagrinėjimo statusą galite patikrinti įvedę prašymo registracijos numerį www.vilnius.lt skiltyje „Dokumento statuso patikrinimas“.
 1. Kokiu būdu pasirašyti teikiamus dokumentus?
  Norėdami pasirašyti dokumentus el. būdu, galite naudoti el. parašą, mobilųjį parašą arba https://www.epaslaugos.lt/adoc/signer
 1. Ką daryti jeigu neturiu el. bankininkystės?
  Pasirašytus nuskanuotus dokumentus galite siųsti Vilniaus miesto savivaldybės el. paštu [email protected] arba tiesiai adresu Konstitucijos pr. 3, Vilnius
 1. Kaip nuskanuoti dokumentus?
  Norėdami nuskanuoti teikiamus dokumentus ar jų priedus, galite naudoti dokumentų nuskaitymui skirtas programėles, tokias kaip pvz. CamScanner, kurią galite nemokamai parsisiųsti čia https://www.camscanner.com/
  (Informacija kaip naudotis programėle https://www.youtube.com/watch?v=LUQDCUl1L4g)
  Taip pat dokumentus galite nufotografuoti mobiliuoju telefonu ar kitomis priemonėmis bei prisegti kaip laiško priedą arba pateikti užsakydami paslaugą el. būdu.
 1. Kaip užsakyti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus (toliau – Civilinės metrikacijos skyrius) paslaugas?
  Prireikus paslaugų, jas galite užsakyti:

Kaip gausiu dokumentus, kuriuos užsakiau Civilinės metrikacijos skyriuje?

Užsakyti dokumentai bus nuskenuoti ir siunčiami Jūsų nurodytu el. pašto adresu arba pasirašyti el. parašu ir išsiųsti el. būdu arba dokumentų originalai bus siunčiami Jūsų nurodytu gyvenamosios vietos adresu Lietuvoje.

Kokiu būdu galima gauti informaciją Civilinės metrikacijos skyriaus klausimais?

Informacija teikiama bendruoju telefonu (8 5) 2 33 4720 (darbo laikas: I, II, III, IV 7.30–12.00 val. ir 12.45–17.00 val., V 8.00–12.00 val. ir 12.45–15.45 val. Šeštadienis – tik santuokų registravimo ceremonijų diena. Poilsio diena – sekmadienis.

Taip pat konsultuojama:

Ar bus teikiamos visos paslaugos?

Civilinės metrikacijos skyriuje paslaugos bus teikiamos prioritetine tvarka. Pirmiausiai bus registruojami naujagimių gimimai, asmenų mirtys, teismų sprendimai dėl santuokos nutraukimo, įvaikinimo, tėvystės nustatymo/nuginčijimo, vykdomi prašymai dėl santuokų registravimo, dėl bažnyčios nustatyta tvarka sudarytų santuokų įtraukimo į apskaitą. Prašymai dėl vardo ir (ar) pavardės pakeitimo, dėl duomenų ištaisymo ir (ar) papildymo, dėl kartotinių dokumentų išdavimo, ir tt. bus nagrinėjami eilės tvarka.
Prašome susilaikyti nuo prašymų padavimo, kurie gali būti pateikti pasibaigus karantinui.

Ar bus registruojamos santuokos Civilinės metrikacijos skyriuje?

Santuokos bus registruojamos dalyvaujant ne daugiau 5 asmenims, neįskaitant Civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojų. Asmenys, norintys pasveikinti jaunuosius, į Civilinės metrikacijos skyriaus patalpas nebus įleidžiami. Jei ketinantys tuoktis asmenys pastaruoju metu atvyko iš užsienio valstybių, jiems yra privaloma 10 dienų izoliacija. Asmenims, ketinantiems registruoti santuokas ne Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose, bus siūloma atvykti registruoti santuoką į Civilinės metrikacijos skyrių arba perkelti santuokos sudarymo datą.

Kaip užsakyti Socialinių išmokų skyriaus teikiamas paslaugas?

Prašymus socialinėms išmokoms gauti galite pateikti el. būdu www.spis.lt, raštus galite teikti el. paštu [email protected], per elektroninio pristatymo sistemą (https://epristatymas.post.lt/) arba siųsti adresu Kauno g. 3, Vilnius.

Kokiu būdu galima gauti informaciją Socialinių išmokų skyriaus klausimais?

Informacija teikiama telefonu 8 700 35545.

Kviečiame Jus saugoti save ir kitus!

Vilniaus miesto savivaldybė
savivaldybė savivaldybės darbas karantinas įvykiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,843