Vilniaus „Rytas“ pralaimėjo Kėdainiuose

Vilniaus „Rytas“ pralaimėjo Kėdainiuose, Furija

Vilniaus „Rytas“ (6-2) išvykoje 94:100 (20:23, 24:27, 29:21, 21:29) patyrė nesėkmę prieš Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5-2) ekipą.

Antrojo kėlinio pabaigoje Kėdainių ekipa laimėjo atkarpą 22:8 bei išsiveržė į priekį 50:42, tačiau „Rytas“ tuomet atsakė spurtu 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 51:50.

„Nevėžis“ į šturmą dar kartą pakilo lemiamame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 9:4 bei vėl atsidūrė priekyje 80:75. Negana to, netrukus šeimininkai pridėjo spurtą 6:0 bei likus žaisti 3 minutes atsiplėšė 88:80.

Donaldo Kairio auklėtiniai nepasidavė ir bandė išsigelbėti pražangomis, tačiau laiko neužteko – varžovams kelis kamuolius padovanojęs, bet persvarą išsaugojęs „Nevėžis-Optibet“ šventė sunkią pergalę.

„Rytas“ vertėsi ne tik be klubą palikusio Demetriuso Jacksono, bet ir be susižeidusio Andrew Goudelocko. Komandai padėti vis dar negali ir Martynas Echodas bei Maurice‘as Ndouras.

„Rytas“: Chrisas McCullough 19 (6 atk. kam.), Lukas Uleckas ir Kristijanas Kitsingas po 17, Mindaugas Girdžiūnas 14, Augustas Marčiulionis (6 rez. perd.) ir Gytis Radzevičius po 7, Rokas Gustys 6.

„Nevėžis-Optibet“: Domantas Vilys 22, Vaidas Kariniauskas (11 rez. perd.) ir Vaidas Čepukaitis (6 atk. kam.) po 18, Julius Kazakauskas 15.