Savivaldybė kviečia vilniečius atgauti dalį NT mokesčio savo daugiabučio atnaujinimui

Savivaldybė kviečia vilniečius atgauti dalį NT mokesčio savo daugiabučio atnaujinimui, Furija

Vilnius kviečia pasinaudoti galimybe susigrąžinti dalį sumokėto nekilnojamojo turto mokesčio. Gautas lėšas galima panaudoti daugiabučių namų ir negyvenamosios paskirties pastatų atnaujinimui: susitvarkyti daugiabučio pastato stogą, atnaujinti fasadą, įsirengti apšvietimą, atnaujinti santechniką ar lietaus nuvedimo sistemas. Savivaldybė tam planuoja skirti apie 110 tūkst. eurų.

Savivaldybė kviečia vilniečius atgauti dalį NT mokesčio savo daugiabučio atnaujinimui, nuotrauka-1

Šiais metais tokia galimybe jau pasinaudojo net 235 namai mieste, tam savivaldybė skyrė beveik 74 tūkst. eurų. Galimybę susigrąžinti dalį sumokėto nekilnojamojo turto mokesčio gali ne tik daugiabučiai, kuriuose yra įsikūrusios kavinės, restoranai, barai, kirpyklos, grožio salonai, biurai ar administracinės patalpos, bet ir kiti negyvenamosios paskirties pastatai, pvz. administraciniai, prekybos, paslaugų ar kt., kuriuose gyvenamųjų patalpų plotas sudaro ne mažiau kaip 25 proc. negyvenamosios paskirties pastato bendrojo ploto.

Savivaldybė kviečia vilniečius atgauti dalį NT mokesčio savo daugiabučio atnaujinimui, nuotrauka-2

Pastatų administratoriai, bendrijų pirmininkai, jungtinės veiklos sutartimi įgalioti asmenys kviečiami teikti prašymus savivaldybės Būsto administravimo skyriui iki gruodžio 1 dienos.

Prašymus arba iškilusius klausimus galima patogiai ir greit pateikti el. paštu [email protected], arba atvykus į savivaldybės Interesantų aptarnavimo skyrių (18 arba 19 darbo vietose). Daugiau informacijos apie prašymų pateikimą: [email protected]

Norite parduoti savo butą, namą, sklypą ar sodybą? NT brokeris Artūras Žalkauskas

Savivaldybė kviečia vilniečius atgauti dalį NT mokesčio savo daugiabučio atnaujinimui, nuotrauka-3
Vilniaus miesto savivaldybė
pastatų renovacija nt nekilnojamasis turtas
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.