Lietuvoje per vakar parą patvirtinti 1239 koronavirusinės infekcijos atvejai ir 27 mirtys

Lietuvoje per vakar parą patvirtinti 1239 koronavirusinės infekcijos atvejai ir 27 mirtys, vilniuje.info

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 1239 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 380 iš jų registruoti Vilniaus, 246 Kauno, 169 Klaipėdos, 162 Šiaulių, 73 Panevėžio, 67 Alytaus, 59 Marijampolės, 51 Utenos, 11 Tauragės ir 5 Telšių. 16 atvejų kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Kuriems regionams priskirti šiuos atvejus, paaiškės po epidemiologinio tyrimo.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruota 52.

Atvejai, fiksuoti protrūkiuose7 atvejai per vakar parą patvirtinti su LSMU Kauno klinikomis siejamame protrūkyje.2 atvejai patvirtinti protrūkyje, siejamame su LSMU Kauno ligonine.Taip pat po 2 atvejus patvirtinta protrūkiuose, siejamuose su Vilniaus universiteto ligonine Santaros klinikomis ir Respublikine Vilniaus universitetine ligonine.Per vakar parą patvirtinti 2 atvejai, kurie siejami su Vilkaviškio pirminio sveikatos priežiūros centro protrūkiu. Iš viso šiame protrūkyje jau užregistruota 13 atvejų.3 atvejai užfiksuoti Vilkaviškyje įsikūrusioje siuvimo įmonėje. Su šiuo protrūkiu jau siejama viso 53 atvejai, iš kurių 3 yra antriniai.

Taip pat 3 atvejai per vakar parą buvo patvirtinti Klaipėdos apskrityje įsikūrusioje statybos darbus atliekančioje įmonėje. Su šiuo protrūkiu siejami 4 atvejai.2 atvejai per vakar patvirtinti Marijampolėje įsikūrusioje pieno produktus gaminančioje įmonėje. Su šiuo protrūkiu jau siejama iš viso 13 atvejų.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruota 33.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Operatyvūs praėjusios paros COVID-19 pandemijos rodikliai

Per praėjusią parą patvirtintų naujų atvejų konkretiems žmonėms skaičius: 1239

Bendras patvirtintų atvejų konkretiems žmonėms skaičius: 146637

Per praėjusią parą registruotų Covid-19 mirčių skaičius: 27 

Bendras registruotų Covid-19 mirčių skaičius: 1643 

Dėl kitų priežasčių mirusių užsikrėtusių koronavirusu asmenų skaičius: 850

Per praėjusią parą pasveikusių asmenų skaičius: 587

Pasveikusių asmenų skaičius: 77362

Sergančių koronavirusu asmenų skaičius: 66782

Per vakar dieną ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso: 6399

Iki šiol iš viso ištirta ėminių dėl įtariamo koronaviruso: 1651623

koronavirusas Lietuva infekcija karantinas liga susirgimai užsikrėtimai gruodžio 2
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.