Gražiausia kačių veislė

Bengalijos katė
Balsai: 29
Info
Bengalijos katės – dirbtinė kačių veislė, išvesta kryžminant laukines ir namines kates. Kailis primena didžiųjų laukinių kačių. Išvestos JAV, bet vėliau paplito ir Europoje
Britų trumpaplaukė
Balsai: 24
Info
Britų trumpaplaukė katė – trumpaplaukių kačių veislė. Bene populiariausia veislė Europoje.
Meino meškėnas
Balsai: 22
Info
Meinkūnas, arba Meino meškėno veislės katė – viena populiariausių naminių kačių natūralių veislių pasaulyje. Tai pačios stambiausios naminės katės - patinai vidutiniškai sveria 5,5–9,0 kg (stambiausi iki 12 kg.), patelės 4,0–6,5 kg. Jų kūno ilgis (matuojant su uodega) iki 1,2 m.
Škotų nulėpausė
Balsai: 21
Info
Škotų nulėpausė katė – kačių veislė, pasižyminti nulėpusiomis ausimis. Neretai savo išvaizda primena pelėdą. Ką tik gimusių kačiukų ausys būna stačios. Tų, kurie turi nulėpausių geną, ausys pradeda linkti sulaukus trijų – keturių savaičių. Kačiukai, neturintys tokio geno, priskiriami Škotų stačiaausių veislei.
Rusų melsvoji katė
Balsai: 20
Info
Rusų melsvoji katė – trumpaplaukių kačių veislė
Birmos katė
Balsai: 19
Info
Birmos katė – pusiau ilgaplaukių kačių veislė. Kartais šios veislės katės vadinamos šventosiomis Mianmaro katėmis
Abisinijos katė
Balsai: 18
Info
Abisinijos katė – trumpaplaukių kačių veislė. Manoma, jog tai seniausia naminių kačių veislė pasaulyje. Tai labai protingos, nuovokios katės, kurios galimai yra senovės Egipto kačių palikuonės.
Burmos katė
Balsai: 18
Info
Burmos katė – trumpaplaukių kačių veislė. Labai populiari, gerai žinoma visame pasaulyje.
Sfinksas
Balsai: 18
Info
Sfinksas – kačių veislė. Dauguma Amerikos ir Europos sfinksų yra kilę iš Kanados naminės katės, kuriai 1966 m. dėl savaiminės mutacijos gimė du beplaukiai kačiukai.
Amerikos trumpaplaukė katė
Balsai: 17
Info
Amerikos trumpaplaukė katė – trumpaplaukių kačių veislė. Labai populiari JAV. Europos trumpaplaukių kačių variantas.
Savanos katė
Balsai: 16
Info
Versta iš anglų k.-Savannah yra hibridinė kačių veislė. Tai kryžius tarp servalo ir naminės katės.
Siamo katė
Balsai: 15
Info
Siamo katė – trumpaplaukių kačių veislė. Viena populiariausių ir lengviausiai atpažįstamų veislių pasaulyje.
Kornvalio reksas
Balsai: 14
Info
Kornvalio rekso veislės kates nuo kitų gentainių skiria banguotas kailis ir šuniški įpročiai. Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/grynas/gyvenimas/suniska-kate-kuri-vizgina-uodega-kai-dziaugiasi.d?id=69638534
Planuojate dalyvauti? Spauskite čia!
Apie konkursą

Išrinkime gražiausią kačių veislę.

Partneriai

KAČIŲ SVEIKATOS INDIKATORIUS  - HEALTH INDICATOR

Unikalus sveikatos priežiūros indikatorius - HEALTH INDICATOR® - jau prieinamas ir eiliniam kačių augintojui. HEALTH INDICATOR® aptinka šlapimo anomalijas anksčiau, nei kad pasireiškia ankstyviausi ligos simptomai ir nurodo, kad katei jau reikia apsilankyti pas veterinarijos gydytojus.

Įprasta spalva yra nuo šviesiai iki tamsiai geltonos. Jei pastebėjote kitą spalvą, kuo greičiau kreipkitės į veterinarijos gydytoją! Tinka beveik visiems kačių kraikams.

HEALTH INDICATOR® reaguoja į tam tikrus nenormalius šlapimo elementus, tokius kaip kraujas, bilirubinas, šarmai ir kt. Todėl jie iškart matomi plika akimi. Nuo 6 metų katėms dažnai išsivysto šlapimo takų infekcijos. Tačiau matomi simptomai pasireiškia vėliau, kai infekcija jau yra pažengusi.

Dažniausiai serganti katė slepia savo simptomus. Tačiau naudojant HEALTH INDICATOR® veterinarijos gydytojas galės greičiau diagnozuoti problemą.

HEALTH INDICATOR® gali įspėti apie daugelį galimų sveikatos problemų, įskaitant cistitą, šlapimo pūslės akmenis, šlaplės kamščius ir šlapimo pūslės infekcijas.

Kai katė negali šlapintis, tai gali būti pavojinga jos gyvybei. Visišką jų šlaplės užsikimšimą (kanalėlių praėjimą iš šlapimo pūslės) gali sukelti mažas šlapimo pūslės akmuo, kristalurija ar navikas.

Jei matote, kad jūsų katė yra sunerimusi, labai svarbu susisiekti su jūsų katės veterinarijos gydytoju, net jei HEALTH INDICATOR® neparodė neįprastų spalvų. Susipažinkite su dažnais kačių ligų požymiais ir kasdien stebėkite savo katę.

HEALTH INDICATOR® NĖRA „namų diagnozė“ ir NIEKADA neturėtų būti naudojamas kaip veterinarinės priežiūros pakaitalas!

HEALTH INDICATOR® negali nustatyti visų šlapimo anomalijų. Tik jūsų veterinarijos gydytojas gali nustatyti tikslią diagnozę.

https://www.veterinariniaisprendimai.lt/