Geriausias Vilniaus naktinis klubas

Kablys Club
3
Kablys Club
Balsai: 159
Info
Čia galima rasti autentiškesnę aplinką nei Valdovų rūmuose ir erdvė čia nepalyginamai didesnė nei kituose senamiesčio klubuose.
Opium Сlub
3
Opium Сlub
Balsai: 116
Info
Perhaps more than any other venue in the region, Opium Club is responsible for bringing high quality house and techno talent to the Baltics on a weekly basis
Salento DicoPub
3
Salento DicoPub
Balsai: 56
Info
Žodis "Salento" vilniečiams ir Vilniaus svečiams tapo neatsiejamas nuo būtent šio disco klubo. Salento Disco Pub žada ir toliau maloniai stebinti lankytojus, siūlydami muzikos įvairovę, malonų aptarnavimą ir jaukią atmosferą. Salento Disco Pub žada parodyti atskleisti naktinių linksmybių būdus savo lankytojams, taip kad nesnauskite ir leiskitės į vakarėlius itališkais ritmais !
LOFTAS
3
LOFTAS
Balsai: 53
Info
Menų fabrikas LOFTAS yra įsikūręs Vilniaus Naujamiestyje industrinėje aplinkoje, įspūdingoje ex-ELFOS gamykloje, kurioje visai SSRS buvo gaminami legendiniai radijo imtuvai, patefonai, juostiniai ir kasetiniai magnetofonai "Elfa". Po menų fabriko LOFTAS stogu telpa koncertai ir vakarėliai, apie kuriuos yra kalbama dar ilgai, ir vizualiųjų menų, kino, teatro, mados kūrėjai, šokio eksperimentai, konferencijos, edukaciniai seminarai, interaktyvios tarpdisciplininės meno formos, o kartais net ir alternatyvaus sporto rūšys. Tai geriausia ir oficialiai aktyviausia pripažinta erdvė Lietuvoje, kurioje vyksta muzikos, kino, teatro, mados, šokių projektai, konferencijos, seminarai ir parodos.
Tamsta Club
3
Tamsta Club
Balsai: 51
Info
Per visus metus „Tamsta“ tapo mylima gyvos muzikos mėgėjų ir atlikėjų vieta. Klubo scenoje gimė nauji talentai, pasirodė Lietuvos scenos grandai, skambėjo įvairiausi muzikos žanrai, improvizacijos ir užsienio svečių kūriniai. Muzika prasideda čia!
Anna Mesha. Butas
2
Anna Mesha. Butas
Balsai: 48
Info
"Anna Mesha kviečia pas save į svečius. Jos bute vyksta įsimintiniausi vakarėliai. Klube skamba išskirtinė elektroninė muzika, vyksta live pasirodymai ir konceptualūs vakarėliai.”
SOHO
SOHO Club
Balsai: 43
Info
Vilniuje įsikūręs naktinis klubas SOHO šiuo metu įvardijamas kone pagrindine LGBT bendruomenės pasilinksminimo erdve Lietuvoje. Jau devynerius metus aukšta vakarėlių kokybę ir saugumą garantuojanti pasilinksminimo vieta kiekvieną savaitgalį kviečia apsilankyti vis kitokioje šventėje bei nesiliauja stebinti savo klientų, kurie per ilgus klubo gyvavimo metus tapo ištikimais draugais. Jaukiai ir patogiai suprojektuotoje SOHO erdvėje laikas neegzistuoja. Čia vakarėlis baigiasi tik tada, kai paskutinis lankytojas užveria klubo duris!
Alchemikas
3
Alchemikas
Balsai: 43
Info
Vintage & classic cocktail lab. Classic and vintage cocktails. Niche beverages and a little surrealistic atmosphere. Perfect for private parties.
Malibu
2
Malibu
Balsai: 42
Info
Šalia didžiosios salės pirmame aukšte yra VIP salytė nedideliems banketams švęsti kompanijoms iki 20 žmonių. Antrajame klubo aukšte atskira mėlyna banketinė salė su židiniu skirta rengti banketus ir furšetus su atskiru įėjimu. Ši salė talpina iki 40 sėdimų vietų. O vadinamojoje klubo "širdelėje", esančioje po klubo šokiu aikštele, įsikūrus raudona retro stiliaus banketinė salė, kurioje galima surengti furšetą iki 90 žmonių, o sėdimą banketą iki 50 sėdimų vietų. Klubo interjeras - linksmas ir neįpareigojantis. Smagių naujų detalių čia atsiranda kiekvieną savaitę. Tokiems pasikeitimams įtaką daro klube vykstantys renginiai - jie diktuoja scenos, baro, šokių aikštelės ir netgi staliukų apipavidalinimą. Prie staliukų stovi minkštasuoliai, ant kurių sėdėti patogu tiek valgant, tiek laisvai šnekučiuojantis su stalo draugais.
Matérialiste
2
Matérialiste
Balsai: 39
Info
Šios vietos istorija prasidėjo dar 1881 metais. Tai buvo pasimatymų bei susitikimų vieta, intrigų bei prisipažinimų meilėje taškas. Nuotykiais čia pakvipo 1946 metais. Tiksliau, mano ir Jų nuotykiais. Tada ir gimė Ji, užrašinė pavadinimu „Matérialiste“. Aš negalėjau to kontroliuoti, juk Jų neįmanoma kontroliuoti. Moterys norėjo puoštis, o aš norėjau puošti Jas. Jos buvo brangakmeniai, o aš juvelyras. Brangakmenius kolekcionavau rašalu ant popieriaus, o Jos mane kaip nuotykį prisiminimuose. Kolekcionuokit nuotykius, ne daiktus. Aš Jums padėsiu tai suprasti... savaitgaliais.
nArauti
3
nArauti klubas
Balsai: 39
Info
nArauti klubas skirtas ekstremalių pojūčių ir sporto mėgėjams ir profesionalams, geros ir kokybiškos muzikos gerbėjams, pakvaišusiems ir naujovių ieškantiems ar tiesiog alų mėgstantiems žmonėms. Tai nereiškia, kad čia negalėtų apsilankyti Tavo mama arba tėtis – anaiptol - jie čia laukiami. Baras siūlo įvairų ir platų gėrimų bei kokteilių meniu; Darbo dienų vakarais rekomenduojame susirinkti pažaisti šachmatais, beerpongą ar neįpareigojančiai nusileisti su longbordu nuo laiptelių į šokių aikštelę, kurioje savaitgaliais "visokio plauko" DJ, atlikėjai, eilėraščių kūrėjai, muzikantai ir šokėjai, kuriantys ekstremaliai jaukią aplinką klube.
Metelica
3
Metelica
Balsai: 37
Info
Ateik į naktinį klubą Metelica, kur tavęs lauks linksmiausias miesto vakarėlis ir dosniausniausias rusiškas tradicijas atitinkantis vaišingumas bei begalinis šeimininkų svetingumas.
Metro club
2
Metro club
Balsai: 35
Info
“Metro” – tai sunkiosios muzikos klubas Vilniuje, esantis Pamėnkalnio gatvėje. Tai puiki vieta tiems, kurie mėgsta sunkiąją muziką ir negali gyventi be roko! Kiekvieną savaitgalį čia skamba gyva muzika, darbo dienomis lankytojus džiuginame karaoke konkursais, kino vakarais, nemokamu biliardu bei kitomis pramogomis! Klube yra didelis alaus bei kitokių alkoholinių gėrimų pasirinkimas, taip pat patiekalų ir užkandžių už prieinamą kainą.
Studio 9
2
Studio 9 naktinis baras
Balsai: 34
Info
Viena iš madingiausių Vilniaus vietų siūlo skanius, europietiškos virtuvės patiekalus, kruopščiai atrinktus gėrimus ir įsimintinus savaitgalio vakarus su vietos naktinio gyvenimo herojais ir gerai žinomais užsienio meno kūrėjais.
Mojitos - Casa de Cuba
3
Mojitos - Casa de Cuba
Balsai: 34
Info
Kubietiškas kokteilių ir romo baras, kuriame galite paragauti net keliolika Mojito rūšių kokteiliu. Taip pat gaminame ir tikrą kubietišką Mojito. Be Mojitų taipogi turime didžiulę kubietišku, ir ne tik, kokteilių kortą. Romo megėjams irgi turime ką pasiūlyti.
Mojo Lounge Vilnius
3
Mojo Lounge Vilnius
Balsai: 33
Info
Stilingas, prabangus ir jaukiai draugiškas... „Mojo Lounge“ – turintiems skonį!
Pabo Latino
3
Pabo Latino
Balsai: 33
Info
Pabo Latino yra maža salelė, kurioje susitelkusi visa Lotynų Amerikos kultūra. Čia niekada nebūna šalta, čia visuomet šviečia saulė. Atmosfera nuo audringų šokių dažnai įkaista iki pavojingo lygio ir pietietiškas kraujas užverda kiekvienam. Egzotiškoje oazėje yra 190 sėdimų vietų, 3 salės, 2 barai ir didžiulė lauko terasa. Klube vienu metu gali vykti net kelios skirtingos programos. Pabo Latino rūpinasi puikia lankytojų nuotaika, skirtingais skoniais ir užtikrina išskirtinę vakarėlių kokybę.
Mojito Naktys
3
Mojito Naktys
Balsai: 33
Info
Nes niekada mojitų nebus per daug!
Muzikos Rūsys
3
Muzikos Rūsys
Balsai: 33
Info
Gyvos muzikos ir alaus baras.
Sky bar naktinis baras
3
Sky bar naktinis baras
Balsai: 33
Info
Vieninteliame mieste panoraminiame bare „Sky“, kuris įrengtas viršutiniame viešbučio aukšte, galėsite puikiai atsipalaiduoti po varginančios dienos. Pasimėgaukite didžiausia Vilniuje kokteilių įvairove gėrėdamiesi naktinio miesto vaizdais. Savaitgaliais „Skybar“ groja didžėjai, siūloma įvairių užkandžių bei desertų, todėl čia galėsite vėlyvu metu užkąsti ir maloniai leisti laiką.
Pramogų salė Vakaris
3
Pramogų salė Vakaris
Balsai: 33
Info
Pramogų salė „Vakaris Vilnius“ įsikūrusi pačioje Lietuvos sostinės širdyje – „Pramogų banke“ (III – IV aukštai) A.Stulginskio g. 8, Vilnius. Originaliai įrengta 430 sėdimų vietų salė, lengvai modifikuojama į erdvę teatro spektakliams, akustiniams koncertams, kabareto stiliaus vakarams arba masiniams renginiams, kuriuose linksmintis gali iki 1000 svečių.
Cocainn
3
Cocainn
Balsai: 32
Info
Klube yra trys erdvės pirmoji - "Shot bar", kur už baro jus visada pasitiks žavingos COCAINN klubo barmenės. Tai baras sukurtas klientų patogumui - čia galėsite įsigyti mėgiamo stipriojo gėrimo "shotą", skanų kokteilį ar TUBORG alaus buteliuką ir nestovėti ilgoje eilėje. Antroji salė skirta kompanijoms nusiteikusioms ramiau prisėsti bei pabendrauti draugų apsuptyje. Pagrindinis klubo akcentas tai didžioji salė su dideliu baru už kurio pluša net keturi profesionalūs barmenai. Šie profesionalai jums pasiūlys ne tik kokteilius, kurie atkeliavę nuo pat Amerikos iki mūsų kraštų, bet ir puikius barmenų šou.
Posh
3
Posh Coctail Club
Balsai: 32
Info
Ornamentuotos “Posh Club” sienos vieniems vakarėlių lankytojams primins Paryžiaus buduarus, o besikeičiančiame apšvietime įžvalgiausi pamatys ir rytietiškų motyvų. Nedidelė 550 kvadratinių metrų suprojektuota klubo erdvė, patogus jaukiai apšviestas baras su 28 šviečiančių plokštumų sistema sujungs modernumo, stilingumo, prabangos bei unikalumo elementus, taip kuriant ypatingą jaukumo pojūtį.
Brandy Lounge bar
3
Brandy Lounge bar
Balsai: 32
Info
Vieni skaniausių ir pigiausių alkoholinių kokteilių bei gėrimų, garsi muzika iki paryčių, pašėlę vakarėliai - visa tai ir dar daugiau Brandy Lounge bare
Paparazzi
2
Paparazzi naktinis baras
Balsai: 32
Info
Naktinis kokteilių baras su didžiulių kokteilių pasirinkimu!
Planuojate dalyvauti? Spauskite čia!
Apie konkursą

Vilniaus miesto svetainė skelbia geriausio Vilniaus naktinio klubo ar baro konkursą!

Kur geriausia muzika? Kur gražiausia aplinka?

Siūlome visiems kartu išrinkti geriausią miesto naktinio pasilinksminimo vietą!

Siūlykite savo mėgiamus Vilniaus naktinius klubus ar barus iki rugsėjo 10 d., adresu - [email protected] - ir mes juos patalpinsime svetainėje. Balsavimas vyks nuo rugsėjo 4 d. iki rugsėjo 24 d.

Balsuoti galima kas dieną.

Geriausias klubų dešimtukas bus išrinktas tik pagal balsavusių rezultatus.

Kviečiame visiems kartu išrinkti geriausią Vilniaus naktinį klubą!