Technikos vadovas

Deja, skelbimas senas
Darbo pobūdis, pareigybės aprašymas (arba nuoroda interneto tinklapio, kur patalpintas pareigybės aprašymas) : Atsakomybė už transporto įmonės mikroautobusų remonto organizavimą nuosavame autoservise. Vadovavimas 5 autoserviso vadybininkams(jiems pavaldūs 10 mechanikų), kurie priima užsakymus remontuoti mikroautobusus. Dispečerio, kuris sudaro transporto ir personalo darbo grafiką, poreikiu patenkinimas(remonto organizavimas, kai automobiliai dienos metu stovi tarp darbų). Pelno ir kokybės normų vykdymo organozavimas.
Darbo grafikų autoservisuose sudarymo kontrolė, vairuotojų ir transporto priemonių paskyrimo į remontą kontrolė, kokybės kontrolė, pelno nuostolio ataskaitų rengimas, nustatyto pelno siekimas. Serviso vadybininkų pavadavimas, automobilių savalaikės techninės apžiūros organizavimas. Apmokame.
Norinčius kandidatuoti savo gyvenimo aprašymą (CV) su nuotrauka siųskite prašom el. paštu [email protected] ir skambinkite mob. 8 611 10000, pasiteirauti, ar gautas CV. Atrinktus kandidatus pakviesime į pokalbį.
Kategorijos
Administracinis darbas, sekretoriatas
Veiksmas

Panašūs skelbimai

800 - 1000 €
UAB Expertus LT klientas
11:44, rugpjūčio 13 d., №5108